zamknij
Gotowi na nowe oferty Kosmetyka i SPA !
PRZEWODNIK GROUPONA PO WARSZAWA

Jaka metoda przedłużania rzęs jest odpowiednia dla ciebie?

AUTOR: Editors | 5 lut 2019

Pojedynczo przyklejane rzęsy robią to, o czym maskara może tylko pomarzyć: o wiele wyraźniej wydłużają i zagęszczają rzęsy. Najlepsze jest to, że efekt utrzymuje się nawet kilka tygodni po jednej aplikacji. Nawet jeśli sam fakt przedłużenia i zagęszczenia Cię przekonał, nadal musisz podjąć ważną decyzję: jaką metodę przedłużania wybrać? Zaprezentowaliśmy trzy najpopularniejsze typy przedłużania rzęs i okazało się, że efekt, których chcesz otrzymać, zależy w dużej mierze od tego, ile jesteś w stanie wydać.

Przedłużanie rzęsami z futra norek syberyjskich

Ranking cenowy: najdroższe (zakupione w odpowiedniej ofercie może mieć rozsądną cenę)

Efekt: Ultra-naturalny. Idealnie komponują się z twoimi prawdziwymi rzęsami, dzięki czemu są najmniej wykrywalne ze wszystkich metod przedłużania rzęs.

Plusy: Są miękkie i niezwykle lekkie, dzięki czemu można nakładać wiele włosów z norek na jedną rzęsę (proces nastawiony na objętość). Są również wolne od okrucieństwa. Norki nie są w żaden sposób krzywdzone w procesie wytwarzania rzęs; ich futro jest po prostu szczotkowane, a następnie zebrane włosy są sterylizowane.

Minusy: Oprócz tego, że jest to najdroższy typ przedłużania rzęs, włosy norek muszą być nakładane najdłużej i najbardziej starannie. Kosmetyczka, która nieprawidłowo chwyci włos norki, może przerwać go pęsetą. Jeśli jesteś w pośpiechu, wybierz jeden z poniższych stylów.

Warto wiedzieć: Wiele salonów używa sztucznych włosów norki, które są cięższe od prawdziwych, ale mogą lepiej trzymać podkręcony kształt. Sztuczne włosy norki są podobne do rzęs jedwabnych, tylko trochę grubsze.

 

Przedłużanie rzęsami jedwabnymi

Ranking cenowy: umiarkowane

Efekt: Głęboka czerń z lekkim połyskiem. Są widocznie sztuczne… jednak tylko dla osoby, która będzie patrzeć na ciebie z bardzo, bardzo bliska.

Plusy: Ich jedwabistość sprawia, że są szczególnie komfortowe. Są również lekkie, choć nieco cięższe niż prawdziwe włosy norek. Ponieważ są tak ciemne, wiele osób z rzęsami jedwabnymi nie korzysta z maskary.

Minusy: Jeśli chcesz, aby twoje przedłużone rzęsy były niewykrywalne, nie jest to styl dla ciebie. Zainwestuj w rzęsy z norek.

Warto wiedzieć: Rzęsy jedwabne nie są wykonane z włókien jedwabiu - są wykonane z syntetycznego materiału. Są najpopularniejszą ze wszystkich metod przedłużania rzęs.

 

Przedłużanie akrylowymi rzęsami syntetycznymi

Zakres cenowy: najtańsze

Efekt: Grube, czarne rzęsy. W najbardziej oczywisty sposób sztuczne, ale to wcale nie musi być złe - szminka i reality Show  też są widocznie sztuczne.

Plusy: Ten styl jest najbardziej dramatyczny i bardzo dobrze trzyma podkręcenie rzęs. To szczególnie dobra opcja dla osób, które chcą spróbować przedłużania za niższą cenę.

Minusy: Z trzech przedstawionych metod, te rzęsy są wykonane z najbardziej szorstkiego włókna, przez co mogą wydawać się drażniące w dotyku z twarzą. Są również najcięższe - słabe naturalne rzęsy często nie są w stanie podtrzymać sztucznej rzęsy akrylowej. Dodatkowo, nie utrzymują się one tak długo jak rzęsy z norki czy jedwabne.

Warto wiedzieć: była to pierwsza metoda przedłużania, która z wybiegów została przeniesiona do naszego życia codziennego.