PRZEWODNIK GROUPONA PO WARSZAWA

Dlaczego parking na lotnisku jest wygodniejszy od płacenia za taksówkę?

AUTOR: Editors | 2 mar 2017

Lotnisko może być niepokojącym miejscem. Jest pełne długich kolejek, policjantów z psami i cheeseburgerów, które kosztują więcej niż powinny. Zamówienie taksówki lub usługi wspólnych przejazdów, by dojechać do tego domu wariatów, i zaoszczędzić sobie problemu załatwiania parkingu na lotnisku powinno być logiczne? Nieprawda!

Jeśli masz samochód i doświadczenie za kierownicą, parkowanie przy lotnisku będzie nie tylko bezbolesne, ale wręcz przyjemne. Usługi odprowadzenia samochodu, transport minibusem z i na parking, czy też rezerwacje poprzez aplikację telefoniczną mogą sprawić, że znalezienie miejsc parkingowych przy lotnisku będzie o wiele szybsze, niż krążenie wokół niego, w poszukiwaniu miejsca parkingowego.

Oto cztery powody, dla których warto przyjechać na lotnisko własnym samochodem:

1. Wynajmowane samochody mogą pozostawiać wiele do życzenia

Samochód to w zasadzie mieszkanie na kółkach, a szczególnie dotyczy to taksówek i samochodów używanych do usług wspólnych przejazdów. O ile nie wynajmujesz limuzyny za każdym razem kiedy jedziesz na lotnisko, możesz zobaczyć w swoim środku transportu najróżniejsze rzeczy. Opakowania po fast-foodach, bulgoczącą wentylację czy kałuże niezidentyfikowanego płynu. Skorzystaj z własnego samochodu, w którym podłogi są czyste, a dźwięk silnika jest Ci znany.

2. Rezerwowanie parkingu na lotnisku jest łatwe

Niektóre aplikacje pozwalają Ci zarezerwować własne miejsce blisko lotniska, za pomocą kilku kliknięć w smartfonie. Możesz wtedy wjechać na swoje miejsce, nie martwiąc się, że ktoś inny je zajmie. Otrzymujesz też potwierdzenie mailowe, w którym miejscu zaparkowałeś samochód, dzięki temu nigdy nie będziesz szukał godzinami samochodu na ogromnym parkingu.

3. Parkowanie samochodu jest jeszcze łatwiejsze

Przyjaciele mogą cię podwieźć i czasem nawet zaparkować samochód za ciebie - ale nie zrobią tego z uśmiechem, w czystych białych rękawiczkach. Okej, może obsługujący parking obok lotniska też nie noszą białych rękawiczek, ale na pewno zaoszczędzą ci kłopotów z parkowaniem samochodu. Niektóre parkingi nawet umyją twój samochód, gdy go tam zostawisz - a kiedy ostatnio zrobił to dla Ciebie przyjaciel?

4. Zadaszony parking oznacza brak zmartwień

Zadaszony parking ochroni twój samochód przed ulewnym deszczem, palącym słońcem i spadającymi satelitami. Jeśli zazwyczaj korzystasz z miejskich parkingów, wycieczka na lotnisko może być wakacjami dla Twojego samochodu, gdy zostawiasz go w bezpiecznym, klimatyzowanym otoczeniu.

Jak znaleźć tani parking na lotnisku lub w jego pobliżu?

Największą przeszkodą dla niektórych kierowców, jeśli chodzi o parkowanie na lotnisku, jest koszt - szczególnie, jeśli planują wyjazd na dłuższy czas. Na szczęście istnieje wiele miejsc, w których można znaleźć świetne oferty parkingowe, w tym na naszej stronie! Oto kilka z naszych najlepszych ofert parkingowych przy lub na lotnisku, dostępnych już teraz: