O Nas

Groupon (NASDAQ: GRPN) jest globalnym liderem w dziedzinie handlu lokalnego i miejscem od którego warto zacząć, jeśli chcesz dokonać niemal dowolnego zakupu, w dowolnym czasie, gdziekolwiek jesteś. Dzięki wykorzystaniu globalnych kontaktów firmy i skali jej działalności, Groupon oferuje konsumentom ogromny wybór najlepszych okazji z całego świata. Klienci odnajdują to, co najlepsze ma do zaoferowania ich miasto, w sieci lub w telefonie komórkowym poprzez lokalne oferty Groupon, mogą wyjechać na wakacje poprzez Groupon Getaways i wybierać spośród oferty pieczołowicie dobranego sprzętu elektronicznego, ubrań, artykułów gospodarstwa domowego i wielu innych produktów poprzez Groupon Goods.

Groupon zmienia to, w jaki sposób tradycyjne niewielkie biznesy mogą zdobywać, utrzymywać i nawiązywać kontakt z klientami, dostarczając swoim kontrahentom wybór produktów i usług, w tym niestandardowe kampanie marketingowe, które pomagają biznesom w rozwoju oraz w prowadzeniu skutecznej działalności. Naszym celem jest połączenie lokalnych przedsiębiorców i zwiększającej się siły nabywczej konsumentów, napędzając biznes lokalnym kupcom poprzez cenę oraz pokazanie ich ofert.

Aby dowiedzieć się więcej o rozwiązaniach dla partnerów biznesowych i o współpracy z Groupon, odwiedź http://www.groupon.home.pl/jobs/

Wirtualną platformę dostarcza Groupon International Limited, który pozostaje wyłącznie odpowiedzialny za treści wydawnicze które publikuje na tej stronie.

Groupon International Limited: Lower Ground Floor, Connaught House, 1 Burlington Road, Dublin 4, 216410 Irlandia, numer rejestrowy 501358.

Spółka matka:
Groupon Inc.
600 W. Chicago Ave, Suite 400, Chicago IL 60654 USA
Numer telefonu #: +1 877-788-7858