Grande Cru

Kurs online: Trening spontaniczności za 39 zł z Grande Cru

Wybierz opcję

Wyróżniki

Uczestnictwo w kursie, może pomóc w rozwinięciu i stymulacji spontaniczności w życiu osobistym

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

E-Kursy. Gdzie chcesz, Jak chcesz, Kiedy chcesz

Kurs Trening spontaniczności obejmuje m.in:

  • autorskie ćwiczenia i wyzwania
  • tworzenie własnego słoika spontaniczności
  • moduły video wraz z ćwiczeniami, które mogą pomóc rozwinąć spontaniczność i ekstrawersję.

Spontaniczność, tak samo jak determinacja, motywacja, wystąpienia publiczne czy sprzedaż ma określoną strukturę, dzięki czemu można rozłożyć ją na czynniki pierwsze i wyćwiczyć. Nie z dnia na dzień, bo to nie czarodziejska różdżka Harrego Pottera, ale dzięki systematycznej (i przyjemnej!) pracy. Proponowane ćwieczenia uczą jak częściej się uśmiechać, być bardziej otwartym na świat i ludzi, a jednocześnie realizować plany i marzenia.

Kurs ten to oszczedność czasu i pieniędzy. Dzięki przedstawionym konkretom i ćwiczeniom oszczędzasz czas. Nie musisz jeździć na szkolenia, to one przyjeżdżają do Ciebie.

Otrzymujesz skuteczne narzędzia oparte na naukowych badaniach naukowych (m.in. z zakresu psychologii społecznej, behawioralnej i ewolucyjnej). Prezentowane metody zostały przetestowane przez praktyków i przedstawione wraz z ćwiczeniami. Pozwalają rozwinąć pewność siebie w różnych sytuacjach.

Więcej informacji na stronie

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Realizacja: prześlij voucher z kodem i informacją dotyczącą tematyki kursu na biuro@nafnaf.pl. W odpowiedzi otrzymasz dostęp do kursu.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Grande Cru

Bogata oferta e-learningowa oraz wykwalifikowany zespół specjalistów i trenerów to as w rękawie firmy Grande Cru. O wysokim poziomie wykonywanych usług świadczy współpraca z licznymi korporacjami i międzynarodowymi koncernami, takimi jak m.in. Philip Morris International (Marlboro). Podczas szkoleń kadra coachingowa wykorzystuje innowacyjne formy przekazywania wiedzy, w tym poprzez symulację, gry strategiczne, pracę z kamerą, nauczanie hybrydowe czy case study.