Kar-Group

Kurs online: Logistyka i zarządzanie za 129 zł w Kar-Group (zamiast 290 zł)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Kurs pozwala zdobyć wiedzę w zakresie logistyki i zarządzania, pracy w biurach sprzedaży, biurach obsługi klienta, działach spedycyjnych

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 19, 2021
Jak najbardziej polecam :)
D
Daniel
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 5, 2021
Kurs jest świetny, dla osób które chcą poszerzyć wiedzę na temat pracy na magazynie i w logistyce i zapoznać się z funkcjonowaniem wielu rzeczy, Polecam to, dlatego ze nie będą to zmarnowane pieniądze.
A
Agata
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
sierpień 16, 2021
W jednym dniu zdecydowałam się na dwa podobne szkolenia z 2 różnych firm. Tutaj było profesjonalnie od początku do końca. Tam niekoniecznie. Zatem warto sprawdzać opinie i wybierać rekomendowane firmy.
S
Sebastian
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
lipiec 28, 2021
Super!
H
Halina
1 Oceny1 opinie
Rating of 2 out of 5 stars
2 dni temu
Firma w zawiły sposób informuje o terminie przesłania dokumentów. W ich mniemaniu do 14stu dni znaczy po ...14-m dniu ale w dalszym ciagu nie wiadomo tak naprawdę kiedy. Niejasno jest doprecyzowany termin wysyłki co w razie problemu czy pytań interpretują na tzw. swoja modłę, nawet zaprzeczając wcześniej nadesłanym informacjom. Odbieraja telefon to jest na plus. Jednak ma sie wrażenie, ze sa poirytowani tym że klient do nich dzwoni. Pan na pytanie kiedy zostanie wysłany certyfikat ponieważ termin mija za kilka dni odpowiedział "spoko". Dopiero kiedy poinformowalismy iz zglosimy sprawe na policje natychmiast przesłano certyfikat. Materiały na kurs to zwykły format pdf wyglada tak jakby był sciagniety z internetu. Jest wybrakowany z ubytkami np. odpowiedzi na pytania czy pustymi rozrysowanymi kafelkami w których powinny byc zapisane zagdnienia tematyczne. W innym wypadku czcionka nakłada sie na inna czcionkę co powoduje, że tekst jest nie do rozszyfrowania. Kupilismy ten kurs na groupon w cenie promocyjnej dla testu, ten kurs nie jest wart swojej 100% ceny. Po kursie nie dostaje sie certyfikatu papierowego jak to zwykle jest po kazdych szkoleniach. Żeby otrzymac certyfikat trzeba dopłacic kolejne pieniadze. Wszystko jest tak napisane ze czytelnik może przeoczyc najmniejszy niuans a wtedy rodzi sie problem. Co najważniejsze kurs wcale nie jest respektowany przez Urzedy Pracy co juz jest powaznym wprowadzaniem w bład konsumenta. 2 gwiazdki za to ze jest kontakt telefoniczy i w jakis sposob mozna wyegzekwowac certyfikat.
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Kliknij, aby zobaczyć więcej ofert tej firmy

E-Kursy. Gdzie chcesz, Jak chcesz, Kiedy chcesz

Certyfikaty

Informacje o kursie:

 • Czas dostępu do kursu: 60 dni.
 • Kursant otrzymuje dostęp do platformy e-learningowej.
 • Zaliczenie egzaminu wewnętrznego:
  • minimum 70% poprawnych odpowiedzi
  • w razie niepowodzenia prośba o kontakt (nastąpi bezpłatna poprawka)
 • dokument zaświadczający odbycie szkolenia w wersji PDF po polsku (certyfikat)
 • na certyfikacie nie ma adnotacji, że kurs odbył się drogą internetową

Na kursie omawiane są m.in:

 • Logistyka definicje i rozwój
 • Procesy logistyczne w zarządzaniu firmą
 • Logistyka procesów zarządzania
 • Logistyka dystrybucji

 • Systemy informatyczne w procesach logistycznych
 • Zarządzanie strategiczne
 • Zagadnienia kosztów logistyki

Więcej informacji dostępnych tutaj

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Ze względu na urlop, brak możliwości realizacji grouponu w dniach od 10 do 17 listopada. Wszystkie groupony zostaną zrealizowane po 17.11.2022.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Realizacja: należy przesłać mailowo zakupiony groupon na adres: kargroup.oferta@gmail.com załączając groupon w formie PDF, podając imię i nazwisko uczestnika kursu. Następnie klient otrzyma maila zwrotnego z loginem i hasłem do platformy szkoleniowej.
Dodatkowe informacje: w ciągu 5 dni roboczych po zdaniu egzaminu i dopełnieniu wszelkich powinności, uczestnik otrzymuje komplet certyfikatów zaświadczających odbycie szkolenia: certyfikat PDF w języku polskim. Na certyfikacie/legitymacji nie ma adnotacji, że kurs odbył się drogą internetową. Dokumenty są ważne w Polsce oraz niektórych krajach UE. Możliwość dokupienia pełnej dokumentacji: dyplom w formacie A6 w twardej okładce ze zdjęciem (zdjęcie należy wysłać w formie papierowej); legitymacja plastikowa w formie karty ze zdjęciem. Koszt pełnej dokumentacji: 100 zł (płatność dodatkowa po rozpoczęciu kursu).
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Kar-Group

Firma specjalizuje się w prowadzeniu kursów doszkalających i hobbystycznych. Kar-Group prowadzi kursy stacjonarnie oraz przez internet (platforma szkoleniowa), dostosowując się tym samym do indywidualnych potrzeb swoich klientów.

Firma Kar-Group jest instytucją szkoleniową, która widnieje w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych (RIS). Oferowane kursy doszkalające respektowane są w Urzędach Pracy. Odbyty kurs pomaga przy zakładaniu własnej działalności gospodarczej i składaniu wniosku o dofinansowanie z UP.

Materiały szkoleniowe składają się z modułów w formie treści i są uzupełnione o ilustracje. Cały materiał zawarty jest w modułach (w formacie PDF), które można przeglądać z platformy szkoleniowej lub pobrać na dysk komputera.

Podstawa prawna

Firma Szkoleniowa Kar-Group jest instytucją szkoleniową, która widnieje w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych (RIS) pod numerem ewidencyjnym: 2.28/00102/2015*.

 1. Ustawa z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (Dz. U. z 2016 r. poz. 645, z późn. zm.) – art. 20
 2. Obwieszczenie Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 17 marca 2014 r. w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy w sprawie rejestru instytucji szkoleniowych (Dz.U. z 2014 r. poz. 781)