Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Lot helikopterem to okazja by doświadczyć niezapomnianych wrażeń podczas podziwiania świata z zupełnie innej perspektywy

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
J
Jakub
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 9, 2022
Pilot świetny człowiek, miła obsługa. Jedyny minus to brak możliwości komunikacji z partnerką podczas lotu (problemy techniczne z słuchawkami)
R
Radosław
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
kwiecień 21, 2022
Kupiłam groupon na lot Mężowi - on był zachwycony lotem, baaaardzo luksusowym śmigłowcem, profesjonalnym pilotem, a ja wspaniałą i pomocną obsługą :) Serdecznie polecam!

O tej ofercie

Szczegóły:

  • skład oferty: lot śmigłowcem Robinson R44
  • czas trwania lotu: 20-60 min

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 798 457 572. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Maksymalna waga pasażera to 100 kg. Waga wszystkich pasażerów (w przypadku lotów dla 3 osób) 210 kg. Loty śmigłowcem wykonywane są głównie w weekendy. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Groupon ważny przez 12 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Zonda Aero

Firma cechuje się innowacyjnym podejściem i pasją do latania. W szerokim wachlarzu usług Zonda Aero znajdują się m.in. szkolenia lotnicze na samolotach i śmigłowcach w ATO, utrzymanie statków powietrznych w ciągłej gotowości do lotów CAMO. Zaletą tej szkoły jest położenie na terenie portu lotniczego EPBY, co daje możliwość trenowania lotów w przestrzeni kontrolowanej. Warto wspomnieć, że firma posiada innowacyjny program szkolenia PPL(A)/LAPL(A) oparty na e-learningu mówionym, działającym na urządzeniach mobilnych.

Doświadczona kadra pilotów Zonda Aero od 2012 roku szkoli nowych adeptów sztuki lotniczej, kształtując w nich przede wszystkim solidne nawyki i dając im niezbędne umiejętności do wyjścia z najtrudniejszych losowych sytuacji w przestrzeni powietrznej.