Zimowy Narodowy

Wybierz opcję

Wyróżniki

Gorące emocje w atmosferze Zimowego Miasteczka, w którym na gości czekają atrakcje zarówno dla najmłodszych, jak i dorosłych

O tej ofercie

Bilety na Zimowy Narodowy 2019/2020

od 30.11.2019 do 08.03.2020

Dostępne atrakcje:


Lodowiska:

 • Lodowisko A: wolnostojące lodowisko służące do jazdy rekreacyjnej dla dzieci i dorosłych, o powierzchni blisko 2000 m².
 • Lodowisko E.Wedel: jazda rekreacyjna na 2 połączonych lodowymi ścieżkami lodowiskach o łącznej powierzchni blisko 3000 m². Mniejsza tafla jest miejscem weekendowych zajęć dla najmłodszych.

Disco Lodowisko z 4FUN.TV: w piątkowe i sobotnie wieczory na ostatnich slotach lodowiska A odbywać się będzie impreza na łyżwach

Poranki dla dzieci z PGE Energia Ciepła: w sobotnie i niedzielne poranki na lodowisku B odbywać się będzie nauka jazdy na łyżwach poprzez zabawę

Fitness na łyżwach z MultiSport to zajęcia poprawiające kondycję i koordynację, wzmacniające wszystkie partie mięśniowe oraz atrakcyjna forma spalania zbędnych kalorii i poprawy sylwetki. Zajęcia przeznaczone dla młodzieży i dorosłych, swobodnie poruszających się na łyżwach. Poprowadzi je profesjonalny instruktor.

Górka Lodowa E.Wedel: 12-metrowa górka lodowa przeznaczona do zjazdów na pontonach wprost z trybun

Bilet open upoważnia do jednorazowego wstępu na teren Zimowego Miasteczka i skorzystania we wskazanym dniu z:

 • 1 tury na Lodowisku A (z wyłączeniem fitnessu na łyżwach z MultiSport)
 • 1 tury na Lodowisku B (z wyłączeniem Poranków dla Dzieci z animatorem)
 • 3 zjazdów z Górki Lodowej

Dodatkowe informacje:

Specjalny pakiet biletów po 1 zł z okazji Black Week:

 • ważne w zależności od opcji:
  • w weekend od 30.11.2019 do 01.12.2019
  • w tygodniu od 02.12.2019 do 06.12.2019

Bilet ulgowy przysługuje:

 • dzieciom do 7 roku życia
 • młodzieży szkolnej do 19 roku życia
 • studentom do 26 roku życia
 • emerytom
 • rencistom
 • osobom z niepełnosprawnościami oraz ich opiekunom

Warunki

Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Sposób realizacji: należy wejść na stronę www.zimowynarodowy.pl i zarezerwować konkretny termin oraz godzinę wejścia na wybraną atrakcję Zimowego Narodowego, wpisując kod grouponu. Po wybraniu terminu i godziny klient otrzyma mailowo bilet wstępu na wybraną atrakcję. Możliwość wymiany grouponu na bilet w kasach, pod warunkiem dostępności biletów.
3. Z biletem (na urządzeniu mobilnym lub wydrukowanym) należy udać się na Zimowy Narodowy.
Dodatkowe informacje: groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. W opcjach Black Week jedna osoba może kupić maksymalnie 4 kupony. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: groupon ważny od 30.11.2019 do 08.03.2020.

Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Zimowy Narodowy

Czasami warto zostać na lodzie. Zwłaszcza, gdy mowa jest o blisko 5000 m² lodu na płycie PGE Narodowego, po którym jazda w atmosferze jak z amerykańskiego filmu świątecznego dostarcza niezapomnianych wrażeń. Ale czubek góry lodowej – i to dosłownie – znajduje się ponad 3 lodowiskami.

Po pokonaniu skutej lodem zjeżdżalni bywalcy Zimowego Miasteczka chętnie odwiedzają strefę gastronomiczną, by zaspokoić pragnienie. Ci, którzy stawiają pierwsze kroki obuci w wypożyczone na miejscu łyżwy, mogą zasięgnąć rady instruktora jazdy. Z kolei z myślą o osobach oczekujących większych wyzwań stworzono na podziemnym parkingu skatepark.

Wszyscy w piątki i w soboty spotykają się na imprezie, w programie której są tańce i zabawy na lodzie przy muzyce (Disco Lodowisko z 4FUN.TV). By efektowne hulańce nie stały się mglistym wspomnieniem, warto wypożyczyć na miejscu sportowe kamerki nagrywające filmy w jakości HD.

Wśród atrakcji Zimowego Miasteczka jest też tor do curlingu, gdzie pod czujnym okiem instruktora będzie można nauczyć się wypuszczać kamień i zamiatać na specjalnie przygotowanym torze.