Nawet 10 myć za 34,99 zł i więcej opcji oraz zniżka na zawsze w 2 lokalizacjach w Zielonej Myjni w Gdyni (do -33%)

Zielona Myjnia Gdynia

5 Opinii

Do -33%
5 Opinii
Wybierz opcję

W skrócie


Nasze myjnie bezdotykowe dysponują łącznie 8 stanowiskami, w tym jednym stanowiskiem otwartym dla pojazdów typu bus, dzięki czemu klienci większych aut również mogą tu zadbać o czystość swoich pojazdów. Środek samochodu można tu posprzątać wygodnie dostępnymi odkurzaczami na łącznie 4 stanowiskach. Przybyli tu kierowcy sami decydują o czasie i formie mycia, co pozwala w pełni dostosować usługę do swoich potrzeb.

Wybierz 1 z 3 opcji

Pierwsze doładowanie w myjni:

  • 34,99 zł za doładowanie o wartości 50 zł,
  • 69,99 zł za doładowanie o wartości 100 zł,
  • 99,99 zł za doładowanie o wartości 150 zł.

Jak to działa?

  • Należy wybrać jedną z opcji i kupić Groupon z doładowaniem o wartości 50/100/150zł.
  • Odebrać specjalny klucz za 20 zł na myjni na ul. Jaskółczej 27 po wcześniejszym umówieniu telefonicznym z doładowaniem zależnym od wybranej opcji (możliwa także wysyłką pocztą, szczegóły w warunkach). Zakup klucza jest obowiązkowy - opłata w wysokości 20 zł płacone bezpośrednio na myjni.
  • Myjąc samochód nie wrzucamy monet, zamiast tego wkładamy klucz z którego pobierane są dostępne środki. Z myjni można korzystać 24h/dobę, w obu lokalizacjach (Jaskółcza 27 i Chylońska 196)
  • Posiadacze klucza dysponują rabatem 10% (czyli 90 groszy za 50 sekund mycia na każdym programie). Rabat 10% dopisany do klucza na stałe.
  • W każdej chwili można doładować saldo monetami przy stanowisku mycia auta i dalej korzystać z promocyjnych warunków 90 groszy za 50 sekund.

Warunki


Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Realizacja: Przy realizacji grouponu konieczna dopłata u partnera w wysokości 20 zł za klucz wielokrotnego użytku z rabatem 10% na zawsze. Posiadacze kluczy korzystają z myjni na warunkach 90 gr za 50 sekund. Po wykorzystaniu dostępnych na kluczu środków, można doładować go na myjni samemu, w każdym panelu wyboru programu mycia, na każdym stanowisku mycia, uzupełniając saldo na kluczu monetami i dalej można korzystać z mycia, na warunkach promocyjnych 90 gr za 50 sekund. Realizacja kuponu następuje w momencie odebrania klucza z doładowanymi środkami. Odbiór specjalnego klucza za 20 zł na myjni na ul. Jaskółczej 27 po wcześniejszym umówieniu telefonicznym Istnieje możliwość wysłania klucza pocztą po wcześniejszym kontakcie telefonicznym pod nr 502 261 444 lub 697 025 303. Obie lokalizacje tj. Chylońska 196 oraz Jaskółcza 27 są kompatybilne z kluczykiem. Myjnie otwarte są 24 godziny na dobę.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Zielona Myjnia Gdynia


Myjnia bezdotykowa posiada łącznie 8 stanowisk, w tym jedno otwarte dla pojazdów typu bus, dzięki czemu klienci większych aut również mogą zadbać o czystość swoich pojazdów. Środek samochodu można wygodnie posprzątać dostępnymi odkurzaczami na łącznie 4 stanowiskach. Przybyli tu kierowcy sami decydują o czasie i formie mycia, co pozwala w pełni dostosować usługę do swoich potrzeb.

Podaruj groupon w prezencie za pomocą platformy lub przycisku pod opcjami Kup jako prezent.

Zielona Myjnia Gdynia

Czyszczenie auta, Mycie auta
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.