zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem START. 25% zniżki 16-22.
Najlepsze z Groupon
top-rated-merchant Najwyżej oceniane kupiec

Najwyżej oceniane kupiec

Multikino jest najlepszym sprzedawcą ze względu na średnią ocenę 4,5 gwiazdki lub wyższą w oparciu o minimum 400 ocen.

Multikino

31 lokalizacji

Zestawy barowe: napój z popcornem (od 16,99 zł) lub nachosami (od 21,99 zł) w sieci kin Multikino do -35%

100 000+ kupionych
25,9 zł
od
16,99 zł
34% zniżki
Ta oferta szybko się sprzedaje, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Wybrana przekąska to uzupełnienie seansu w kinie – ważne w wybranych kinach sieci Multikino w całej Polsce

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
N
Nikola
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
2 dni temu
super
M
Mariusz
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
2 dni temu
Super
K
Katarzyna
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
3 dni temu
Super
P
Paula
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
4 dni temu
Polecam, bardzo smacznie
M
Michał
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
wrzesień 21, 2022
Zestaw jak zestaw, kino jak kino ale użycie kuponów na stronie Multikina to jakaś masakra. Każdy kupon trzeba używać osobno, przechodząc cały proces od początku to końca. Bo inaczej strona wywala błąd. Infolinia Multikina chyba jest tego świadoma bo od razu mówią jak trzeba robić. Miałem 4 kupony i z wyjaśnianiem zajęło mi to z godzinę aby kupić bilety do kina. MASAKRA!
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

bilety

Oferta


Groupony na zestawy barowe w kinach sieci Multikino w wybranych lokalizacjach


Polecane filmy:


plakaty

„Johnny”

Patryk włamuje się do domku w małym mieście. Wyrok sądu nakazuje mu prace społeczne w puckim hospicjum, gdzie poznaje ks. Jana Kaczkowskiego. Duchowny angażuje młodych chłopaków w pomoc śmiertelnie chorym.

„Zołza”

Anna Sobańska (Małgorzata Kożuchowska) to kobieta sukcesu, która w jednej chwili potrafi wykreować gwiazdy, by zaraz potem je unicestwić. Chce być idealna w każdym obszarze, ale nie zauważa, że jej życie jest dalekie od świata, który kreuje na ekranie. Co się wydarzy, kiedy los postanowi spłatać jej figla?

„Orlęta. Grodno 39”

Dramatyczny obraz wojny widziany oczami dwunastoletniego Leona. 1 września 1939 r. budynek jego szkoły zostaje zbombardowany. Dla Leosia, jego przyjaciół i tysięcy polskich dzieci to konfrontacja z dramatyczną historią pisaną przez dorosłych.

„Orzeł. Ostatni patrol” Rok 1940. Na plażach Dunkierki trwa ewakuacja alianckich żołnierzy, a pod powierzchnią morza sunie supernowoczesny polski okręt podwodny ORP „Orzeł”. Doskonale wyszkolona załoga ma na swoim koncie spektakularne sukcesy. Teraz staje przed tajemniczą i niebezpieczną misją.

plakaty

„After 4. Bez siebie nie przetrwamy”

Para kochanków staje nagle pomiędzy przeszłością i przyszłością. Co zrobić, gdy całe dotychczasowe życie okazuje się kłamstwem? Historia o wybaczaniu i prawdziwej miłości, której nie można przegapić.

„Trzy tysiące lat tęsknoty”

Doktor Alithea Binnie mocno stąpa po ziemi, kierując się zdrowym rozsądkiem, a nie porywami uczuć. Pewnego dnia w jej życiu pojawia się prawdziwy dżin, który w zamian za swą wolność, oferuje jej spełnienie trzech życzeń.

„Sierota. Narodziny zła”

Psychopatyczna morderczyni o wyglądzie dziecka ucieka z zakładu dla obłąkanych i podszywa się pod Esther – zaginioną dziewczynkę z bogatej rodziny. Matka poszukiwanej Esther nie daje się nabrać i próbuje za wszelką cenę ochronić bliskich. Rozpoczyna się niebezpieczna gra, w której stawką będzie życie.

„Nie martw się kochanie”

Alice i Jack mieszkają w wyidealizowanej społeczności Victory – eksperymentalne miasteczko pracownicze powstało dla osób zatrudnionych przy tajnym Projekcie Victory oraz dla ich rodzin. Okazuje się, że firma, dla której pracują mieszkańcy, skrywa mroczne tajemnice.

plakaty

„Gdzie śpiewają raki”

Kya, porzucona przez rodzinę, samotnie dorasta na bagnach, z dala od cywilizacji. Gdy jej były chłopak zostaje znaleziony martwy, na Kyę pada podejrzenie o morderstwo.

„Szczęścia chodzą parami”

Kiedy Malwina (Weronika Książkiewicz) zakochuje się w Brunonie (Michał Żurawski), w jej życiu rozpoczyna się seria niefortunnych zdarzeń. Choć mężczyzna jest popularnym terapeutą par, to jego własne związki tworzą serię spektakularnych katastrof. Aby stworzyć udaną relację z Malwiną, musi odkryć przyczynę swoich sercowych porażek.

„Kryptonim Polska”

Staszek (Maciej Musiałowski) to miejscowy zadymiarz i narodowiec, a Pola (Magdalena Maścianica) – aktywistka oraz uosobienie wszystkiego, z czym Staszek i jego radykalni koledzy poprzysięgli walczyć. Czy ich miłość ma jakiekolwiek szanse?

„Top Gun: Maverick”

Pete „Maverick” Mitchell, po ponad 30 latach służby w amerykańskiej marynarce wojennej, jest pilotem testującym najnowocześniejsze maszyny. Maverick staje na czele pilockiej grupy specjalnej i musi zmierzyć się z niepewną przyszłością oraz duchami przeszłości.


Aktualny repertuar dostępny tutaj.


Jak można ciekawie spędzić czas wolny ze znajomymi i rodziną? Z odpowiedzią przychodzi oferta na bilety do Multikina. Bez względu na pogodę, sale kinowe są miejscem, gdzie można wygodnie usiąść i przenieść się w zupełnie inny świat.

Multikino oferuje seanse dla dzieci i dorosłych, filmy familijne, budzące dreszcz grozy horrory, emocjonujące filmy akcji, bawiące do łez komedie czy trzymające w napięciu thrillery.

Repertuar obejmuje także koncerty światowych gwiazd, nocne maratony filmowe, transmisje najważniejszych wydarzeń sportowych czy transmisje oper i baletu w jakości HD.

Specjalnie z myślą o kobietach stworzono cykl „Kino Na Obcasach”, a dla rodziców z małymi dziećmi „Multibabykino” oraz poranki dla najmłodszych (w weekendy). Dla szkół przygotowano bogaty program pod nazwą Akademia Filmowa Multikina.

Warunki

PRZED ZAKUPEM SPRAWDŹ:
- DO KTÓREJ GRUPY NALEŻY TWOJE KINO?
- CZY KINO NIE JEST WYŁĄCZONE Z OFERTY?
- AKTUALNE OBOSTRZENIA DOTYCZĄCE KIN?

Groupon ważny do 30.11.2022 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: kina wyłączone z oferty: Słupsk, Łódź, Koszalin, Wrocław Pasaż. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Realizacja: kod grouponu wymienny na zestaw w barze kina. Weź groupon na urządzeniu mobilnym, wydrukowany lub podaj kod grouponu.
W zależności od opcji oferta ważna w wybranych kinach (aktualna lista kin w opisie):
Grupa 1: Rybnik, Tychy Gemini, Tychy City Point, Czechowice-Dziedzice, Lublin, Jaworzno, Rumia, Katowice, Poznań 51, Elbląg, Poznań Stary Browar, Poznań Malta, Olsztyn, Kielce, Włocławek.
Grupa 2: Warszawa (Ursynów, Złote Tarasy, Wola, Targówek, Młociny, Reduta), Zabrze, Gdańsk, Bydgoszcz, Szczecin, Radom, Rzeszów, Zgorzelec, Sopot, Kraków, Pruszków.
Kina wyłączone z oferty: Słupsk, Łódź, Koszalin, Wrocław Pasaż,
Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Każdy kod podlega wymianie na jeden zestaw barowy w kinach sieci Multikino w Polsce. Kod nie uprawnia do pierwszeństwa w kasie/barze kina lub innych preferencji w stosunku do innych klientów kin. Możliwość realizacji kodu zależy od dostępności produktów w barze kina.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Multikino / Cinema 3D

Multikino

W 1998 roku spółka uruchomiła pierwsze w Polsce kino wielosalowe, rozpoczynając tym samym ekspansję tzw. multipleksów w Polsce. Obecnie sieć posiada 33 kin w 26 miastach, dysponując 250 ekranami i projektorami cyfrowymi Dolby 3D DigitalCinema. Od 2010 roku obecna jest również na Litwie i Łotwie, gdzie funkcjonują multipleksy w Wilnie i Rydze.

Multikina znajdują się w najbardziej prestiżowych lokalizacjach, jak chociażby Złote Tarasy w Warszawie, Stary Browar i Malta w Poznaniu czy Pasaż Grunwaldzki we Wrocławiu, a w niektórych z nich znajdują się także oryginalne kawiarnie Cavablanca Cinema Cafe serwujące mieszankę 100% świeżo wypalanej (najpóźniej 2 tygodnie przed podaniem) kawy Arabica Coffee.

Multikino jest ponadto partnerem najważniejszych festiwali filmowych w Polsce – Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, Camerimage i Warszawskiego Festiwalu Filmowego. W 2013 roku sieci przyznano tytuł Superbrands dla najsilniejszej na polskim rynku marki konsumenckiej w kategorii „Czas wolny i rozrywka”.

Cinema 3D

Cinema 3D to dynamicznie rozwijająca się sieć kinowa, działająca na polskim rynku od 2010 roku. Obiekty są wyposażone w najnowszą technikę kinową, wygodne fotele i bary kinowe. Z kolei urozmaicony, pełen przebojów repertuar to efekt współpracy ze wszystkimi najważniejszymi dystrybutorami filmowymi.