EV-RENT.PL

Ul. Słowackiego 18/4, Poznań

30-minutowa jazda samochodem marki Tesla jako kierowca za 119 zł i więcej opcji z EV-RENT.PL – wiele lokalizacji

Wybierz opcję

Wyróżniki

Przejazd nowoczesnym samochodem elektrycznym po jednym z kilkunastu miast Polski

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
M
Maria
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 17, 2022
Super atrakcją nawet dla zwykłego "szaraka", a dla fana motoryzacji coś niesamowitego :) Personel wkłada 💓 w to co robi i to się po prostu czuje. Mieliśmy okazję być "pod opieką" pozytywnie zakręconych kobitek. Przygotowanie merytoryczne jak i bijącą od nich energię oceniamy na 20/10. Wszystko do polecenia - od ekipy, przez detale na osiągach kończąc. Dla wahających się zostawiam przesłanie WARTO SKORZYSTAĆ i to od razu w opcji min. 2h !! Godzina pozwala się zaznajomić i lekko nacieszyć, ale myślę że 2h to już pełna frajda :) Jeszcze raz polecam zasmakować przyszłości ;) PS. Nie bać się zgody na jazdę autonomiczną - bezbłędne przeżycie ;)
E
ewa
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 19, 2021
Bardzo fajny przejazd, bardzo miły pan , który opowiedział dużo interesujących ciekawostek na temat auta😄bardzo polecam osobom zainteresowanym nie tylko autami ale również nowymi technologiami ;)

O tej ofercie

Szczegóły:

  • oferta dotyczy: jazdy samochodem marki Tesla na miejscu kierowcy
  • czas trwania przejazdu: 30 minut, 1,2 lub 3 godziny
  • limit przebiegu: 100 km/godzina
  • miejsce spotkania: ustalane indywidualnie, po uzgodnieniu z firmą
  • przejazd z elegancko ubranym kierowcą (instruktaż i ew. wsparcie w trakcie jazdy)
  • oferta dla maks. 4 osób (pozostałe osoby siedzą na miejscu pasażera)
  • miejsce spotkania: ustalane indywidualnie, po uzgodnieniu z firmą

Dodatkowe informacje o pojeździe:

  • 3 sekundy do 100 km/godz.
  • autopilot
  • zasięg: ponad 400 km

Autopilot, który posiada samochód, rozpoznaje samochody, motocykle, pieszych i autonomicznie prowadzi samochód, rozpoznając ograniczenia oraz zmieniające się otoczenie i warunki na drodze.

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 792 900 909. Po przybyciu należy przekazać kod zabezpieczający. Wymagane jest ważne prawo jazdy kat. B od min. 3 lat. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

EV-RENT.PL

Firma oferuje swoim klientom możliwość przejazdu elektrycznym samochodem marki Tesla, zarówno jako kierowca, ale także i pasażer. WynajmijTesle.com działa na terenie kilkunastu miast Polski, dzięki czemu zainteresowani mogą doświadczyć słynnego modelu „samochodu przyszłości" w swoim mieście. Firma oferuje również wynajem Tesli na uroczystość ślubu lub urodzin bliskiej osoby.