White Spot Gdynia

ul. Bosmańska 42/U3, Gdynia

Przegląd stomatologiczny ze skalingiem, piaskowaniem i zdjęciem RTG za 159,99 zł w White Spot Gdynia

Wybierz opcję

Wyróżniki

Usługi stomatologiczne pozwolą na kontrolę stanu zdrowia zębów oraz wzmocnią i zabezpieczą uśmiech

O tej ofercie

Szczegóły:

 • skład pakietu:
  • przegląd stomatologiczny
  • skaling
  • piaskowanie
  • polerowanie
  • fluoryzacja
  • zdjęcie panoramiczne
  • cyfrowy skan wewnątrzustny z wykorzystaniem skanera TRIOS 3shape

Skaling ma na celu usunięcie kamienia, który z czasem gromadzi się na zębach – głównie za sprawą bakterii. W pozbyciu się niepożądanych dodatków na szkliwie pomoże skaler, który neutralizuje cząsteczki kamienia i oczyszcza przestrzenie międzyzębowe z bakterii, wykorzystując technologię ultradźwiękową. Piaskowanie z kolei pomoże pozbyć się powierzchniowych przebarwień. Skan wewnątrzustny to cyfrowy model 3D uzębienia Pacjenta. Na jego podstawie można na monitorze pokazać wszystkie ubytki lub braki zębowe i wraz z lekarzem omówić możliwości leczenia.

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 505 777 942. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada lub może go wykorzystać inna osoba, której groupon zostanie przekazany. Konsultacja w cenie; w przypadku braku kwalifikacji do zabiegu następuje pełny zwrot kosztów. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

White Spot Gdynia

Działający na terenie Gdyni gabinet, oferuje swoim klientom bogaty wybór zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej. W White Spot, doświadczony zespół higienistek wykonuje usługi m.in. skalingu, piaskowania, fluoryzacji, lakierowania. Dodatkowo, na miejscu zdecydować się można na zabieg wybielania zębów metodą nakładkową lub gabinetową. White Spot przy współpracy z lekarzami NEODENTAL umożliwiają wykonanie kompleksowego planu leczenia wraz z kosztorysem.