zamknij
Do 20% zniżki na urodę i fajne aktywności z kodem DUO20. Dziś koniec.

ul. Bosmańska 42/U3, Gdynia

Przegląd stomatologiczny ze skalingiem, piaskowaniem i zdjęciem RTG za 159,99 zł w White Spot Gdynia

Wybierz opcję

Wyróżniki

Usługi stomatologiczne pozwolą na kontrolę stanu zdrowia zębów oraz wzmocnią i zabezpieczą uśmiech

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
M
Martyna
2 Oceny1 reviews
grudzień 2, 2021
Jestem zachwycona, bardzo miła obsługa, profesjonalna Pani Higienistka, czułam się jak na wizycie w SPA, polecam
replied
View Comment +
G
Guest
1 Oceny1 reviews
listopad 23, 2021
Miło i profrsjonalnie. Polecam
replied
View Comment +
A
ALEKSANDRA
3 Oceny1 reviews
listopad 22, 2021
zabieg trochę bolesny i mało przyjemny ale super efekt , w trakcie wizyty otrzymałam kilka cennych wskazówek , jestem bardzo zadowolona ,polecam
replied
View Comment +

O tej ofercie

Szczegóły:

 • skład pakietu:
  • przegląd stomatologiczny
  • skaling
  • piaskowanie
  • polerowanie
  • fluoryzacja
  • zdjęcie panoramiczne

Skaling ma na celu usunięcie kamienia, który z czasem gromadzi się na zębach – głównie za sprawą bakterii. W pozbyciu się niepożądanych dodatków na szkliwie pomoże skaler, który neutralizuje cząsteczki kamienia i oczyszcza przestrzenie międzyzębowe z bakterii, wykorzystując technologię ultradźwiękową. Piaskowanie z kolei pomoże pozbyć się powierzchniowych przebarwień.

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 505 777 942. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada lub może go wykorzystać inna osoba, której groupon zostanie przekazany. Konsultacja w cenie; w przypadku braku kwalifikacji do zabiegu następuje pełny zwrot kosztów. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

White Spot Gdynia

Działający na terenie Gdyni gabinet, oferuje swoim klientom bogaty wybór zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej. W White Spot, doświadczony zespół higienistek wykonuje usługi m.in. skalingu, piaskowania, fluoryzacji, lakierowania. Dodatkowo, na miejscu zdecydować się można na zabieg wybielania zębów metodą nakładkową lub gabinetową. White Spot przy współpracy z lekarzami NEODENTAL umożliwiają wykonanie kompleksowego planu leczenia wraz z kosztorysem.