zamknij
Do 25% zniżki od ceny sprzedaży na urodę i fajne aktywności z kodem LOCAL25. Dziś koniec.

White & Beauty Warszawa

ul Lwowska 10/2, Warszawa

Wybielanie zębów akceleratorem halogenowym od 249 zł w White & Beauty Warszawa

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 50zł
Promo Code LOCAL25. Ends 25.9.
Użyj kodu

Wyróżniki

Specjalistyczny zabieg, który pozwala rozjaśnić zęby o kilkanaście tonów w ciągu jednej wizyty

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
T
Tomasz
1 Oceny1 opinie
Rating of 2 out of 5 stars
maj 17, 2022
Bardzo miła i sympatyczna Pani. Niemniej jednak zabieg wybielania to już kompletna porażka. Po pierwsze, gabinet nie jest przystosowany do wykonywania takich zabiegów a Pani która to wykonuje, jest równocześnie recepcjonistką. Zabieg jest mało komfortowy a efekt praktycznie żaden, natomiast wychodzi się z gabinetu z bardzo dużą nadwrażliwością. Zdecydowanie odradzam
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
A
Aleksandra
5 Oceny5 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
maj 13, 2022
Wszystko w porządku
Z
Zuzanna
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 22, 2022
Faktycznie widać różnicę. Za tę cenę zdecydowanie warto! Jedna rzecz, jaką bym poprawiła, to podejście Pani, która wykonuje zabieg - leżąc na leżance przez 45 minut ( z krótkimi przerwami ) nie mamy w zasięgu wzroku licznika. Pani mogłaby informować o tym, ile czasu zostało. Co więcej - mogłaby mówić co w danej chwili nakłada na zęby itp.
K
Katarzyna
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
grudzień 9, 2021
Bardzo miła Pani higienistka zadbała o każdy szczegół zabiegu. Był to mój pierwszy zabieg wybielania zębów i udało się wybielić o 10 tonów. Jestem bardzo zadowolona z efektu i na pewno wrócę za kilka miesięcy, żeby wybielić zęby jeszcze o kilka stopni. Nie odczuwałam dyskomfortu w trakcie , ani po zabiegu. Dziąsła ani zęby nie były nadwrażliwe po wybielania! Polecam!
B
Beata
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
lipiec 6, 2022
Wszystko super! Widać sporą zmianę. Miła obsługa. Polecam :)
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania zabiegu: 15 minut (proces ten powtarza się 3 razy podczas jednej wizyty
  • liczba zabiegów, po których efekt jest widoczny: 1
  • liczba zalecanych zabiegów: 1 (zabieg należy powtarzać co 3-4 miesiące)
  • konsultacja w cenie: tak
  • specjalista wykonujący zabieg: higienistka

Akcelerator halogenowy transmituje światło o niebieskiej barwie, które charakteryzuje się dużą częstotliwością. Dzięki temu możliwa jest aktywacja substancji aktywnej zawartej w żelu organicznym. Długość fali emitowanego światła wynosi od 480 do 520 nanometrów i jest filtrowane dzięki 12 tysiącom światłowodom. Pozwala to na usunięcie wiązek światła ultrafioletowego i podczerwonego. Szereg procesów pozwala na pozbycie się przebarwień nazębnych , a efektem może się utrzymywać nawet do 2 lat.

Wybielanie zębów akceleratorem halogenowym polecane jest osobom palącym papierosy oraz pijącym dużo kawy, herbaty, wina i napojów gazowanych. Podczas zabiegu personel dokładnie tłumaczy, jak dbać o zęby, żeby jak najdłużej cieszyć się efektami, nie rezygnując z dotychczasowego trybu życia.

Warunki

Przeciwwskazania: wiek poniżej 18 lat, ciąża, karmienie piersią, duże uszkodzenia szkliwa, parodontoza, której towarzyszy zapalenie dziąseł lub zły stan dziąseł, aparat ortodontyczny, niedawno przebyty stomatologiczny zabieg chirurgiczny, choroby zębów lub odsłonięte korzenie, ubytki, choroby dziąseł, nowotwór skóry, sztuczne zęby, korony, licówki, mosty, nadciśnienie i/lub kołatanie przedsionków serca... Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 578 899 920 lub 503 520 039 . Konsultacja w cenie; w przypadku braku kwalifikacji do zabiegu następuje pełny zwrot kosztów. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Dla posiadaczy grouponu zniżka na zabieg reminalizacji w cenie 49 zł zamiast 99 zł. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

White & Beauty Warszawa

White & Beauty to największa w Polsce sieć gabinetów specjalizujących się w wybielaniu zębów. Dzięki doświadczeniu zdobytemu zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym, usługi świadczone są na wysokim poziomie. Potwierdzić może to wiele wyróżnień zdobytych przez firmę, w tym znak Gwarancji 100% Satysfakcji oraz 100 000 zadowolonych klientów, którzy skorzystali z usług White & Beauty od początku działalności firmy. Salony dostępne są w takich miastach jak: Poznań, Łódź, Warszawa i Kraków.