zamknij
Multikino

ul. Kornela Makuszyńskiego, nr 2A, Szczecin

Laserowe wybielanie zębów od 249 zł w White & Beauty

Wybierz opcję

Wyróżniki

Zabieg pozwala rozjaśnić zęby nawet o 13 tonów w ciągu jednej wizyty, a jego efekty utrzymują się do 18 miesięcy

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
D
Daniel
1 Oceny1 reviews
wrzesień 6, 2021
Jak zawsze rewelacja!
K
Katarzyna
2 Oceny2 reviews
lipiec 23, 2021
Bardzo profesjonalnie i przyjaźnie, szczerze polecam.
A
Aleksander
1 Oceny1 reviews
maj 20, 2021
Nawet spoko efekt.
Ł
Łukasz
1 Oceny1 reviews
grudzień 9, 2020
Polecam serdecznie ;)
G
Guest
1 Oceny1 reviews
październik 19, 2020
Bardzo miła profesjonalna obsluga
K
Kacper
1 Oceny1 reviews
lipiec 22, 2020
Przemiła obsługa, efekt widoczny polecam.
K
KATARZYNA
3 Oceny3 reviews
czerwiec 11, 2020
Bardzo miła obsługa polecam
G
Guest
1 Oceny1 reviews
czerwiec 14, 2021
Rewelacyjny Groupon. Pani w salonie miła i profesjonalna. Widać, że zna się na tym co robi i tlumaczy wszystko krok po kroku. Jestem bardzo zadowolona! Polecam!
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania zabiegu: 3 x 15 min
  • liczba zabiegów, po których efekt jest widoczny: 1
  • liczba zalecanych zabiegów: 3-4 w zależności od szkliwa
  • specjalista wykonujący zabieg: kosmetyczka
  • konsultacja w cenie: tak

Nowoczesna formuła preparatów oraz wysoka klasa urządzeń dostępnych w salonie wpływają na szybkie efekty wybielania. Na zęby nakładany jest żel, który przez 15 minut poddawany jest działaniu niebieskich promieni o długości fal 480-520 nm – proces ten powtarza się 3 razy podczas jednej wizyty.

Specjalna formuła preparatu powoduje szybkie utlenienie przebarwień powstałych w ciągu kilku lat. W efekcie dochodzi do rozjaśnienia zębów nawet o 13 tonów w ciągu jednej wizyty. Sam zabieg może być wykonywany nawet przez osoby z nadwrażliwymi zębami. Innowacyjna formuła żelu nie zawiera nadtlenku wodoru. Efekt wybielania utrzymuje się od 6 do 18 miesięcy.

Zabieg jest polecany osobom palącym papierosy oraz pijącym dużo kawy, herbaty, wina i napojów gazowanych. W trakcie jego trwania personel dokładnie tłumaczy, jak dbać o zęby, żeby jak najdłużej cieszyć się białym uśmiechem, nie rezygnując z dotychczasowego trybu życia.

Przeciwwskazania: wiek poniżej 18 lat, ciąża, karmienie piersią, duże uszkodzenia szkliwa, parodontoza, której towarzyszy zapalenie dziąseł lub zły stan dziąseł, aparat ortodontyczny, niedawno przebyty stomatologiczny zabieg chirurgiczny, choroby zębów lub odsłonięte korzenie, ubytki, choroby dziąseł, nowotwór skóry, sztuczne zęby, korony, licówki, mosty, nadciśnienie i/lub kołatanie przedsionków serca.

Po wybielaniu zębów zaleca się wykonanie zabiegu remineralizacji, aby zabezpieczyć zęby dodatkową warstwą szkliwa. O szczegóły należy zapytać w salonie.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 2 groupony, a 3 groupony przekazać jako prezent.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwość wymiany grouponu na prezent. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 795 690 983. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

White & Beauty

Firma stanowi prawdopodobnie największą w Polsce sieć gabinetów specjalizujących się w wybielaniu zębów. Dzięki doświadczeniu zdobytemu zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym, usługi świadczone są na wysokim poziomie. Potwierdzić może to wiele wyróżnień zdobytych przez White & Beauty, w tym znak Gwarancji 100% Satysfakcji oraz około 100000 zadowolonych klientów, którzy skorzystali z usług White & Beauty od początku działalności placówek.