Brak nowych powiadomień

Wiejska 20/3, Warszawa

Wybielanie zębów lampą LED od 99 zł w White & Beauty

Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób na zęby bielsze nawet o 14 tonów już po jednej wizycie

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
M
Michał
1 Oceny1 reviews
czerwiec 28, 2019
Polecam
I
iwona
1 Oceny1 reviews
maj 30, 2019
Profesjonalnie i bardzo miło.
M
MAGDALENA
1 Oceny1 reviews
maj 29, 2019
bardzo miła obsługa

O tej ofercie

Szczegóły:

  • w ofercie: wybielanie zębów lampą LED (2 łuki zębowe) metodą żel + fotonaświetlanie: światło akceleratora elektroluminescencyjnego dociera nawet do przestrzeni międzyzębowych
  • możliwe efekty: zęby bielsze nawet o 14 tonów
  • czas trwania: 45 minut

Podczas zabiegu żel nakładany jest na zęby, a następnie poddawany działaniu niebieskich promieni przez 15 minut. Proces ten powtarza się 3 razy podczas jednej wizyty. Specjalna formuła preparatu powoduje utlenienie przebarwień, w efekcie czego dochodzi do rozjaśnienia zębów. Zabieg może być wykonywany nawet przez osoby z dużą nadwrażliwością zębów, a brak nadtlenku wodoru w żelu sprawia, że wybielanie nie jest niebezpieczne dla szkliwa. Zabieg polecany jest szczególnie osobom palącym papierosy oraz pijącym dużo kawy, herbaty, wina i napojów gazowanych.

W trakcie zabiegu personel tłumaczy, jak dodatkowo dbać o zęby, by efekt wybielania był efektywny i możliwie najdłuższy.

Przeciwwskazania: wiek poniżej 18 lat, ciąża, karmienie piersią, aparat ortodontyczny, niedawno przebyty stomatologiczny zabieg chirurgiczny, nowotwór skóry, licówki

Dodatkowe informacje:

  • liczba zabiegów, po których efekt jest widoczny: 1
  • liczba zalecanych zabiegów: 1 (należy powtarzać co 3-4 miesiące)
  • specjalista wykonujący zabieg: kosmetyczka
  • konsultacja w cenie: tak

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 6 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 5 przekazać jako prezent.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwość wymiany grouponu na bon prezentowy. Dodatkowo 20% rabatu na preparaty podtrzymujące efekt zabiegu. Możliwość wybielania lampą Beyond za dopłatą w gabinecie.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 531 310 044. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

White & Beauty

Firma należy do jednych z największych w Polsce sieci gabinetów specjalizujących się w wybielaniu lampą LED. Dzięki doświadczeniu zdobytemu zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym, usługi świadczone są na wysokim poziomie. Potwierdzić może to wiele wyróżnień zdobytych przez White & Beauty, w tym znak Gwarancji 100% Satysfakcji oraz wielu zadowolonych klientów, którzy skorzystali z usług gabinetów.