Brak nowych powiadomień

ul. Poplińskich 10B, Poznań

Wykonanie tatuażu: czarno-białego (od 79,99 zł) lub kolorowego (od 99,99 zł) w Weź Się Tattoo

Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja, by sprawić sobie oryginalny, utrzymany w wybranej kolorystyce tatuaż

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
A
Agnieszka
1 Oceny1 reviews
marzec 17, 2020
Polecam! Super ekipa,i genialnie wykonanie tatuażu - nie mogę przestać na niego patrzeć :D
G
Guest
2 Oceny2 reviews
luty 19, 2020
Świetni ludzie, cudowna atmosfera, wrócę tam z pewnością.
replied
View Comment +
I
Izabella
4 Oceny1 reviews
luty 19, 2020
Pięknie wykonany tatuaż w super atmosferze. Polecam
replied
View Comment +
K
Kinga
2 Oceny1 reviews
luty 19, 2020
Profesjonalny salon, bardzo fajne podejście do klienta, świetna atmosfera, pięknie bardzo dokładnie wykonane tatuaże przez Wasyla :) Polecam wszystkim z czystym sumieniem ;)
replied
View Comment +

O tej ofercie

Szczegóły:

Informacje o tym, jak przygotować się do zabiegu oraz główne przeciwwskazania dostępne są tutaj.

Zabieg wykonywany jest wg standardów higieny i sterylności, jakie obowiązują obecnie w UE.

Najważniejsze aspekty dotyczące sterylności zabiegu:

  • wykorzystywane są tylko i wyłącznie jednorazowe: igły, dzioby, kubeczki, gaziki, rękawiczki, końcówki, tuby i folie, które zakłada się na spryskiwacze, kable i blat (miejsce pracy)
  • igły są fabrycznie sterylizowane (sterylizacja gazowa) i sterylnie zapakowane (posiadają wybitą datę z okresem ważności i informacje o sterylizacji jaką przeszły)
  • dzioby oraz rury plastikowe są fabrycznie sterylizowane (sterylizacja gazowa) i sterylnie zapakowane (posiadają wybitą datę z okresem ważności i informacje o sterylizacji, jaką przeszły)
  • barwniki są atestowane i pochodzą wyłącznie z produkcji renomowanych firm

Decyzja o wykonaniu tatuażu w Weź Się Tattoo jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Każdy klient zobowiązany jest do zapoznania się z treścią regulaminu Studia. Regulamin dostępnu tutaj.

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Nie można łączyć grouponów w jeden obszar tatuowania. Oferta nie dotyczy portretów, wzorów realistycznych, tatuaży na wardze, palcach, coverów, w miejscach intymnych oraz skomplikowanych wzorów. Techniczne możliwości wykonania danego tatuażu w określonym rozmiarze ocenia studio przed jego realizacją. Tatuaże omawiane są indywidualnie w salonie, jeżeli czas sesji będzie dłuższy z powodu skomplikowanego wzoru – konieczna dopłata na miejscu (wysokość dopłaty również ustalana jest indywidualnie). Przed zakupem grouponu należy przesłać wzór wybranego tatuażu w wiadomości na Facebooku.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Tatuaże wykonywane są przy użyciu jednorazowego, sterylnego sprzętu, przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel.  660 910 901 lub przez Facebooka z podaniem kodu zabezpieczającego. Należy potwierdzić datę reazalicji tatuażu miesiąc od zakupu groupona. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Weź Się Tattoo

Mieszczące się na poznańskiej Wildzie studio, to miejsce gdzie można w efektowny sposób ozdobić swoje ciało. Utalentowany zespół tatuatorów pomoże nie tylko urzeczywistnić pomysły klienta, ale także zaproponuje inne gotowe już projekty. Wykonywane w Weź Się Tattoo tatutaże moga być utrzymane zarówno w czarno-białej, jak i kolorowej konwencji.