ul. Międzyleska 2-4, Wrocław

Zwiedzanie browaru i więcej od 24,99 zł w Warsztacie Piwowarskim

Wybierz opcję

Wyróżniki

Uczestnicy poznają techniki i sposoby warzenia piwa oraz usłyszą wiele interesujących ciekawostek związanych z browarnictwem

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

Zwiedzanie browaru i więcej:

  • 24,99 zł za zwiedzanie dla 1 osoby,
  • 44,99 zł za zwiedzanie dla 2 osób,
  • 74,99 zł za zwiedzanie dla 4 osób.

Zwiedzanie obejmuje:

  • zwiedzanie browaru
  • poznanie technik, technologii i sposobów warzenia piwa
  • ciekawostki związane z browarnictwem i więcej
  • degustacja (do 0,5 l piwa na osobę)

Zwiedzanie odbywa się w środy od 18:00 do 19:00.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Dodatkowe informacje: zwiedzanie odbywa się w środy o godz. 18. 1 osoba może kupić i wykorzystać dowolną liczbę grouponów. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj pod numerem tel: 695 311 324. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

 

 

Warsztat Piwowarski

Wrocławski browar rzemieślniczy to dzieło pasjonatów szlachetnego trunku, którzy przebyli drogę z korporacji do własnego browaru. Wśród jego twórców jest m.in. organizatorka Wrocławskich Warsztatów Piwowarskich, a także współtwórczyni popularnego Wrocławskiego Festiwalu Dobrego Piwa.

Warsztat Piwowarski warzy wyłącznie na autorskich recepturach ze składników naturalnego pochodzenia. Pełnię smaku uzyskuje się dzięki długiemu czasowi fermentacji — minimum 4 tygodnie. Będąc małym browarem, warsztat może pozwolić sobie na szybką adaptację produkcji do zmieniających się trendów, serwując swoim klientom ich ulubione trunki.