Brak nowych powiadomień

Kosmonautów 1, Wrocław

Wstęp na wyciąg wake park z wynajęciem sprzętu i szkoleniem za 49,99 zł w Wake Parku Wrocław (zamiast 105 zł)

Do -52%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Porcja sportowych emocji i niezapomniana zabawa na wodzie

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Istotne recenzje

W skrócie

Szczegóły:

  • pakiet Wake Park obejmuje:
    • jednogodzinną wejściówkę na wyciąg wake park współdzielony z innymi użytkownikami (maks. 4 osoby),
    • wynajem sprzętu: pianka + deska,
    • godzina szkolenia przez instruktora.

Warunki

Groupon ważny do 02.09.2019 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 6 grouponow, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Długość pływania zależy od ilości osób w danej godzinie na wyciągu. Oferta dotyczy 1 spotu, czyli min. 15 minut na wodzie. Oferta nie łączy się z innymi promocjami.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon można wykorzystać od poniedziałku do piątku w godzinach od 9-15. Godzinny wstęp na wyciąg współdzielony przez maksymalnie 4 osoby. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 71 355 20 19 w godz. 9-19. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wake Park Wrocław

Nowoczesny kompleks sportów wodnych proponuje wiele atrakcji entuzjastom wodnych szaleństw. Prędkość, z jaką można sunąć po lustrzanej tafli wody, może sięgnąć nawet 32 km/h, zaś wyciąg 2.0 umożliwia start i zatrzymanie (a także zawracanie) w dowolnym momencie. Jest ponadto sterowany przez operatora, który dopasowuje szybkość do preferencji i umiejętności ridera. Dzięki temu wakeboardingową frajdą mogą się tu cieszyć zarówno początkujący, jak i nieco bardziej zaawansowani miłośnicy wodnych przejażdżek.

Do dyspozycji gości pozostają również skutery wodne, wypożyczalnia sprzętu, boisko do siatkówki oraz szkółka wakeboardowa. Po sportowych emocjach warto odwiedzić snack bar, strefę ze stolikami piknikowymi i pomost z pufami, by odzyskać pełnię sił przy przekąskach.

Wake Park Wrocław

Sport i rekreacja, Sporty wodne