VR Gamehouse

ul. Lanciego 11 lok. U1, Warszawa

Przygoda w wirtualnej rzeczywistości dla 1 lub 2 osób w VR Gamehouse (do -29%)

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny ZIMA. Termin: 1.2.
Użyj kodu
Ponad 50 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Okazja, by dzięki technologii rodem z filmów science-fiction przenieść się do wirtualnego świata i zagrać w grę z innej rzeczywistości

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
A
Aleksandra
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 3, 2023
Bardzo polecam, mimo że to był pierwszy raz kiedy grałam w wirtualnej rzeczywistości, a generalnie w ogóle nie grywam w gry komputerowe/konsole. Bardzo miły Pan na miejscu wszystko nam wyjaśnił i pomógł wybrać gry, które mogą nam się spodobać. Na pewno przyjdę jeszcze raz ze znajomymi :)
K
Krzysztof
11 Oceny7 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 11, 2022
Wszystko ok
R
Roman
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 8, 2022
Fajne miejsce, fajnie spędzony czas.
A
Anna
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
lipiec 24, 2022
Amazing experience and helpful staff

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania zabawy: 30, 60 lub 120 min
  • oferta dla 1 lub 2 osób (w zależności od opcji)

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 603 698 991. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

VR Gamehouse

Zlokalizowany na warszawskim Ursynowie salon wirtualnej rzeczywistości specjalizuje się w dostarczaniu futurystycznej rozrywki. W ofercie VR Gamehouse dostępny jest szeroki wybór gier VR, zarówno dla indywidualnych graczy, jak i całych grup lub zespołów. Odwiedzający to miejsce gracze mają do wyboru ponad 70 różnego rodzaju gier i wirtualnych doświadczeń przygotowanych z myślą o osobach w różnym wieku.