VR Gamehouse

ul. Lanciego 11 lok. U1, Warszawa

Przygoda w wirtualnej rzeczywistości dla 1 lub 2 osób w VR Gamehouse (do -29%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja, by dzięki technologii rodem z filmów science-fiction przenieść się do wirtualnego świata i zagrać w grę z innej rzeczywistości

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania zabawy: 30, 60 lub 120 min
  • oferta dla 1 lub 2 osób (w zależności od opcji)

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 603 698 991. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

VR Gamehouse

Zlokalizowany na warszawskim Ursynowie salon wirtualnej rzeczywistości specjalizuje się w dostarczaniu futurystycznej rozrywki. W ofercie VR Gamehouse dostępny jest szeroki wybór gier VR, zarówno dla indywidualnych graczy, jak i całych grup lub zespołów. Odwiedzający to miejsce gracze mają do wyboru ponad 70 różnego rodzaju gier i wirtualnych doświadczeń przygotowanych z myślą o osobach w różnym wieku.