Unique Clinic

ul. Jana Kazimierza 29, lok. U3, Warszawa

Pakiet body wrapp na całe ciało w Unique Clinic

Wybierz opcję

Wyróżniki

Pakiet specjalistycznych zabiegów, mających na celu wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj zabiegu: pakiet body wrapp (30-minutowy odchudzający masaż całego ciała, bańka chińska , ampułka odchudzająca, zawijanie folia
  • partie ciała: całe ciało
  • czas trwania: 1 godzina
  • zabieg wykonuje kosmetolog

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 507 781 362 lub 507 781 977. W przypadku nieodebrania telefonu można wysłać SMS z imieniem i nazwiskiem – salon oddzwoni. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Unique Clinic

Kompleksowe dbanie o urodę nie musi się ograniczać tylko do codziennej pielęgnacji – od czasu do czasu warto skorzystać z profesjonalnych zabiegów. W tym celu warto udać się do zlokalizowanego na warszawskiej Woli salonu kosmetycznego. Unique Clinic w swoje ofercie posiada specjalistyczne usługi poprawiające urodę (np. kwasy medyczne TCA, DermaPen z osoczem bogatopłytkowym, depilacja Light Sheer Desire), jak i masaże (np. relaksacyjny, tybetański, odchudzający, gorącymi kamieniami, leczniczy) oraz całe pakiety spa.