U Myśliwych

ul. Libelta 37, Poznań

Uczta ukraińska dla 2 osób za 89,99 zł i więcej w restauracji U Myśliwych

Wybierz opcję

Wyróżniki

W menu m.in. barszcz ukraiński, wareniki z mięsem perliczki i orzechami leśnymi, gołąbki po ukraińsku

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

 • rodzaj kuchni: ukraińska
 • skład oferty: zupa i danie główne dla 2,3 lub 4 osób
 • pełne menu dostępne na stronie
 • oferta ważna: na miejscu

W menu m.in.:

 • Zupa:
  • stara słowiańska zupa Solanka z różnymi rodzajami mięs, ogórkiem kiszonym, oliwkami i cytryną
  • prawdziwy barszcz ukraiński
 • Danie główne:
  • pelmieni wiejskie z mięsem wieprzowo-wołowym
  • pelmieni myśliwskie z mięsem dzika i kurkami

Warunki

W przypadku rezerwacji dokonanej za pośrednictwem Groupon można dokonać jej modyfikacji lub anulacji do 24 godz. przed rozpoczęciem wizyty. Po upływie tego czasu rezerwacji nie można zmienić i nie przysługuje zwrot gotówki. Maks. limit grouponów do kupienia i wykorzystania przez 1 osobę: 3. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj przez stronę rezerwacja.groupon.pl .. Brak możliwości dokonania rezerwacji i realizacji grouponów 14.02. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Rezerwacja online jest niezbędna. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

U Myśliwych

Poznańska restauracja z bogatą historią zawdzięcza swoją nazwę nie tylko atrakcyjnej lokalizacji w Domu Łowieckim. W menu króluje dziczyzna, która nie jest prostym mięsem w przygotowaniu. Nie każdy potrafi w domowych warunkach sprawić, by stało się miękkie, pyszne i kusząco aromatyczne.

Tymczasem tutaj od lat serwowane są takie rarytasy jak tatar, ragout i comber z sarny, rosół z bażanta, czernina i stek z jelenia. Karta zawiera również klasyczne dania typu pierś z kurczaka z sosem kurkowym oraz kaczka zapiekana z jabłkami i żurawiną.

Myśliwskimi frykasami można cieszyć się w nastrojowej atmosferze, ponieważ w eleganckiej restauracji znajdują się nisze oddzielające gości. Aromatyczne wspomnienie uczty pomoże zachować na dłużej wyrób zakupiony w sklepie z dziczyzną, który mieści się obok. Warto dodać, że tutejsza restauracja kilkadziesiąt lat temu była jedną z najbardziej znanych i renomowanych w stolicy Wielkopolski, a przy tym najchętniej odwiedzanych przez elity.