zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem SZYBKO. 25% zniżki 16-22.
Najlepsze z Groupon

Top Dent Body Care

Wojewódzka 50/5, Katowice

Skaling, piaskowanie i przegląd z planem leczenia za 79,99 zł i więcej opcji w Top Dent Body Care w Katowicach

Wybierz opcję

Wyróżniki

Zabiegi pozwalające oczyścić zęby z osadów i kamienia oraz wzmocnić szkliwo i ochronić zęby przed próchnicą

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
N
Natalia
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
dzień temu
Skorzystałam z pakietu oczyszczania zębów. Pani Aneta (higienistka dentystyczna) wykonała fantastyczną pracę. Nie jest to moje pierwsze oczyszczanie zębów, więc wiem, że może to być zabieg bolesny (mam odsłonięte szyjki zębowe) lub np. w trakcie piaskowania można mieć całą twarz w... drobinach piasku. U Pani Anety żadna z tych opcji nie miała miejsca. Dla ochrony otrzymałam okulary na oczy. Zabieg był przeprowadzony bardzo dokładnie i trwał ok. 45 minut. Niestety, mimo że chciałam skorzystać z usług Pani Ewy Woźniak (lekarz stomatolog), Pani stomatolog nie stawiła się na umówione wcześniej spotkanie, ani nie powiadomiła telefonicznie/sms o odwołanej wizycie. Rozumiem, że zdarzają się różne sytuacje, ale od tego służą różne formy komunikacji. Na szczęście Pani Aneta przyjęła mnie pomiędzy swoimi pacjentami, więc nie jechałam 60 km po nic. Pod względem obsługi klienta jest sporo jeszcze do poprawy, jednak jeśli chodzi o sam zabieg oczyszczania zębów - bezbłędny. Ogólnie polecam.
P
Paweł
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
czerwiec 23, 2022
Polecam super
I
Ireneusz
5 Oceny3 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
maj 3, 2022
Usługa (dla dwóch osób) została wykonana niezwykle starannie, z dużym zaangażowaniem i świetnym efektem. Obsługa bardzo sympatyczna. Polecamy.
M
Marta
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
kwiecień 4, 2022
Polecam gorąco 😊
S
Sandra
3 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
marzec 18, 2022
Zakupiłam Groupon a dopiero przed samą wizytą zaczęłam czytać opinie i przyznam, że trochę się wystraszyłam. Na wizytę jechałam z duszą na ramieniu. Całkowicie niepotrzebnie! Wizyta odbyła się o czasie, to po pierwsze. Po drugie, brawo dla pani higienistki, przepięknie zrobiła mi skaling i piaskowanie. Trwało to długo, bo nazbierało mi się dużo brzydkiego kamienia i osadu, ale Pani była cierpliwa i bardzo dokładna. Minęło kilka dni, a ja chodzę dumna ze swoich zębów i znowu uśmiecham się pełną gębą, bo już nie muszę się wstydzić i chować brzydkiego nalotu. Później Pani stomatolog wykonała mi dwa wypełnienia, powiedziała co zostało do leczenia. Jestem bardzo zadowolona i polecam bardzo.
S
Sławek
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
marzec 6, 2022
Pani dentystka po tym jak zobaczyła, że mam wyleczone wszystkie zęby, wzięła przyżąd dentystyczny i uszkodziła mi blombę. Nie polecam!
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
luty 14, 2022
Wszystko super, bardzo miła Pani :-) Polecam
G
Guest
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
luty 8, 2022
Profesjonalnie i skrupulatnie wykonany zabieg. Polecam
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 79,99 zł za skaling, fluoryzację, piaskowanie oraz konsultację z planem leczenia
  • 139,99 zł za skaling, fluoryzację, piaskowanie oraz konsultację z planem leczenia dla 2 osób
  • 139,99 zł za skaling, fluoryzację, piaskowanie oraz konsultację z planem leczenia + 1 wypełnienie
  • 169,99 zł za skaling, fluoryzację, piaskowanie oraz konsultację z planem leczenia + 2 wypełnienia

Skaling usuwa nagromadzony kamień nazębny, a jego dobrym uzupełnieniem jest piaskowanie, czyli zabieg z wykorzystaniem dentystycznego piasku, który oczyszcza zarówno rzucające się w oczy bruzdy, jak i niewidoczne przestrzenie międzyzębowe. Po nich następuje fluoryzacja, która remineralizuje i wzmacnia szkliwo, a tym samym zwiększa jego odporność na próchnicę.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 32 251 46 94 lub 694 941 403 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Top Dent Body Care

W gabinecie można zadbać o stan uzębienia, by prezentować światu nieskazitelny uśmiech. Pomaga w tym m.in. wybielanie zębów akceleratorem halogenowym – zabieg opiera się głównie na działaniu żelu wybielającego o odpowiednim stężeniu, który aplikuje się na zęby, a następnie naświetla się przez określony czas. W ofercie gabinetu są także m.in.: zabiegi z zakresu protetyki, endodoncji, ortodoncji czy stomatologii estetycznej oraz medycyna estetyczna (w tym odmładzanie nićmi PDO, peelingi medyczne czy usuwanie zmian skórnych).