Trophy Trophy Icon for Deal Badging Najlepsze z Groupon

Wojewódzka 50/5, Katowice

Skaling, piaskowanie i przegląd z planem leczenia za 79,99 zł i więcej opcji w Top Dent Body Care w Katowicach

Wybierz opcję
Do 5% zniżki (do 100 zł)
Promo Code RELAKS. Ends 8.5.
Użyj kodu
Firma tego partnera jest czynna i podejmuje działania mające na celu ochronę zdrowia poprzez przestrzeganie wszystkich obowiązujących przepisów prawa i regulacji dotyczących bezpieczeństwa w obliczu COVID-19.

Wyróżniki

Zabiegi pozwalające oczyścić zęby z osadów i kamienia oraz wzmocnić szkliwo i ochronić zęby przed próchnicą

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
T
Tomasz
1 Oceny1 reviews
dzień temu
Rewelacja. Bardzo dokładnie. Polecam.
G
Guest
1 Oceny1 reviews
kwiecień 26, 2021
Jestem bardzo zadowolony z usługi. Lokal może i skromny, ale usługa przeprowadzona perfekcyjnie z pełnym zaangażowaniem. Będę chętnie wracał :) dziękuję
R
Ruslana
2 Oceny2 reviews
marzec 30, 2021
Polecam gabinet stomatologiczny, obsługa jest bardzo miła i uprzejma, chociaż procedura nie jest przyjemna, ale Pani starała się zrobić wszystko łagodnie, dostałam odpowiedzi na moje pytania. Dziękuję.
D
Dagmara
3 Oceny1 reviews
marzec 30, 2021
Profesjonalnie i dokładnie wykonana usługa, bardzo polecam!
P
Piotr
1 Oceny1 reviews
marzec 30, 2021
Polecam 👍
M
Mateusz
1 Oceny1 reviews
marzec 30, 2021
Hmm, 20 minut opoznienie, ok... Dzień dobry, dzień dobry, szybkie przejście do zabiegu i... koniec - żadnego planu leczenia nie było, moze mam zdrowe zęby, ale tego w sumie też nie wiem, bo nic nie usłyszałem, sam zabieg w porządku, szybko, sprawnie ;)
E
EwelinaHELPFUL REVIEWER
1 Oceny1 reviews
marzec 7, 2021
Polecam!!!
D
DamianHELPFUL REVIEWER
1 Oceny1 reviews
marzec 1, 2021
SKALING, PIASKOWANIE w skrócie polecam! delikatnie, dokładnie z dobrym podejściem do pacjenta. A dla osób które mają wątpliwości coś więcej..: Wykupując guoupona czytałem opinie i szczerze miałem duże wątpliwości czy "ryzykować" czytałem opinie, że nie dokładnie, że porażka, że wyrzucone pieniądze w błoto itp... No trudno zaryzykowałem i zakupiłem... No to dzwonię.... I tutaj kolejna uwaga - Pani odbierająca (nie wiem kto) bardzo antypatyczna :-/ a może po prostu miała zły dzień więc jakby odstrasza klientów... bo może chciałem zakupić usługę poza grouponem wartą około 350zł a nie 80zł No trudno umówiony termin więc czekam (ok 3 tygodnie) Ok jestem na tym piętrze, wchodzę - jest niby recepcja.. ludzi brak.. ani pacjentów ani pracowników xD Patrzę na wieszak, wisi jakiś płaszcz... W tle słychac dźwięki maszyn (borowania czy skallingu.. - nieważne) więc siadam i czekam.... Wychodzi Pani doktor po jakimś czasie, daje ankietę do wypełnienia... Po kolejnych 10 minutach przychodzi i pyta na która i kto jestem... Obsuwa 30 minut... No trudno tak bywa u dentysty ;-) No i nadszedł ten czas... proszą mnie do gabinetu... I tutaj młoda kobieta - nie wiem czy Lekarz czy asystentka stomatologiczna bo nie dopytałem... Na szczęście można było z nią zażartować... Ona się śmiała do Pani doktor że się "chyba buduje" - taaaak w sensie ja bo tyle karmienia się nazbierało xD A ja że ma być delikatna bo jak nie to będę kopać i takie tam ;) Pokazywała kamerką na monitorze ile mam kamienia więc to też w sumie plus że widzimy co w naszej jamie się dzieje, a później nawet ew. uszkodzenia zębów czy dziury... Po skallingu, piaskowanie... Na końcu pasta nakładana na zęby i polerowanie... Widziała że boli, bo zęby zrobiły się wrażliwe, nałożyła inną pastę "na zamknięcie kanalików" i dokończyła bez nadmiernej "męczarni" w bólu ;-) Czy ogólnie bolało... mogę określić, że momentami tak, ale to chyba zależne od ilości kamienia i wrażliwości zębów... W każdym razie ból do zniesienia a Pani od razu reagowała by go ograniczyć. Więc jeszcze raz SZCZERZE polecam :)
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 79,99 zł za skaling, fluoryzację, piaskowanie oraz konsultację z planem leczenia
  • 139,99 zł za skaling, fluoryzację, piaskowanie oraz konsultację z planem leczenia dla 2 osób
  • 139,99 zł za skaling, fluoryzację, piaskowanie oraz konsultację z planem leczenia + 1 wypełnienie
  • 169,99 zł za skaling, fluoryzację, piaskowanie oraz konsultację z planem leczenia + 2 wypełnienia

Skaling usuwa nagromadzony kamień nazębny, a jego dobrym uzupełnieniem jest piaskowanie, czyli zabieg z wykorzystaniem dentystycznego piasku, który oczyszcza zarówno rzucające się w oczy bruzdy, jak i niewidoczne przestrzenie międzyzębowe. Po nich następuje fluoryzacja, która remineralizuje i wzmacnia szkliwo, a tym samym zwiększa jego odporność na próchnicę.

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 32 251 46 94 lub 694 941 403 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Top Dent Body Care

W gabinecie można zadbać o stan uzębienia, by prezentować światu nieskazitelny uśmiech. Pomaga w tym m.in. wybielanie zębów akceleratorem halogenowym – zabieg opiera się głównie na działaniu żelu wybielającego o odpowiednim stężeniu, który aplikuje się na zęby, a następnie naświetla się przez określony czas. W ofercie gabinetu są także m.in.: zabiegi z zakresu protetyki, endodoncji, ortodoncji czy stomatologii estetycznej oraz medycyna estetyczna (w tym odmładzanie nićmi PDO, peelingi medyczne czy usuwanie zmian skórnych).