zamknij
Multikino

Tlenobarium – Tlenoterapia Hiperbaryczna

2 lokalizacji

Komora hiperbaryczna: 60-minutowa sesja od 89 zł i więcej w Tlenobarium – Tlenoterapia Hiperbaryczna

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Zabieg w komorze hiperbarycznej pozwala się zrelaksować, może pomóc w leczeniu wielu dolegliwości i zmniejszyć zmęczenie

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
M
Monika
1 Oceny1 reviews
wrzesień 16, 2021
Zachęcam do odwiedzenia Tlenobarium ze wszystkimi korzyściami wynikającymi z pobytu w komorze, gdzie obsługa fachowo i w miłej atmosferze wprowadzi nas do zabiegu.
M
Miłosz
1 Oceny1 reviews
czerwiec 15, 2021
Miła obsługa i fajna atmosfera. Polecam

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania sesji: 60 lub 90 minut
  • więcej informacji na stronie

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 724 030 141. Po przybyciu należy przekazać kod zabezpieczający. Od 01.07.2021 r., realizacji grouponów będzie możliwa tylko pod adresem: ul. Jaracza 1, Szczecin (przy Szmaragdowym Centrum Zdrowia). Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Tlenobarium – Tlenoterapia Hiperbaryczna

W tym szczecińskim gabinecie skorzystać można z terapii tlenem przy użyciu komory hiperbarycznej. W Tlenobarium pracuje wykwalifikowany personel, który przeprowadzi przez cały proces terapii hiperbarycznej. W specjalnej komorze panuje ciśnienie 1.3 ATA, co wraz z wysokim stężeniem tlenu pozwala na odpowiednie dotlenienie całego organizmu.