Tlen And Ciało Gabinet Tlenoterapii I Modelowanie Sylwetki

JÓZEFA WYBICKIEGO 47/49, Toruń

Do 26% zniżki na: Zabieg na twarz w firmie Tlen And Ciało Gabinet Tlenoterapii I Modelowanie Sylwetki

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny URODA25. Termin: 29.3.
Użyj kodu

Wyróżniki

Świetnie wyszkolona kadra, najnowsze technologie, profesjonalne kosmetyki, indywidualne podejście do klienta.

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

2 x zabiegi na twarz Peeling kawitacyjny + infuzja tlenowa z ampułką witaminową

2 zabiegi : Peeling kawitacyjny + infuzja tlenowa z ampułką witaminową. Peeling kawitacyjny wykorzystuje ultradźwięki, które prowadzą do rozbicia i usunięcia martwych komórek naskórka. Zabieg jest łagodny dla skóry. Przygotowuje skórę do wchłaniania substancji aktywnych zawartych w kosmetykach, wygładza i oczyszcza. Infuzja tlenowa to nowoczesny i innowacyjny zabieg, polegający na wtłaczaniu aktywnych preparatów aż do warstw głębokich skóry. Takie działanie jest możliwe dzięki wykorzystaniu czystego tlenu – pozwala on na przetransportowanie cennych składników w głąb skóry. 

3 x zabiegi na twarz Peeling kawitacyjny + infuzja tlenowa z ampułką witaminową

3 zabiegi : Peeling kawitacyjny + infuzja tlenowa z ampułką witaminową. Peeling kawitacyjny wykorzystuje ultradźwięki, które prowadzą do rozbicia i usunięcia martwych komórek naskórka. Zabieg jest łagodny dla skóry. Przygotowuje skórę do wchłaniania substancji aktywnych zawartych w kosmetykach, wygładza i oczyszcza. Infuzja tlenowa to nowoczesny i innowacyjny zabieg, polegający na wtłaczaniu aktywnych preparatów aż do warstw głębokich skóry. Takie działanie jest możliwe dzięki wykorzystaniu czystego tlenu – pozwala on na przetransportowanie cennych składników w głąb skóry. 

Infuzja tlenowa to zabieg nieinwazyjny, którego skuteczność opiera się na dobroczynnym działaniu tlenu. Tlen transportowany do komórek znacząco poprawia ich stan energetyczny, tym samym usprawniając przemianę materii. Infuzja tlenowa pozytywnie wpływa na wszelkie procesy regeneracyjne, wyraźnie je przyspieszając. Zabieg ten nie tylko zapobiega utracie elastyczności skóry, ale także sprzyja prawidłowym przebiegom procesów naprawczych.

Warunki

Wszystkie zabiegi muszą być wykonane na jednym obszarze ciała. Przeciwwskazania: choroby zakaźne, rany, przerwana ciągłość naskórka. Zabieg nie jest wykonywany w przypadku ran otwartych lub zakaźnych chorób skóry. Oferta ważna tylko dla wybranych partii ciała: Twarz. Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 572 346 002. Przed realizacją oferty należy poinformować instruktora/specjalistę o wszelkich schorzeniach. Po przybyciu pokaż wydrukowany groupon. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Tlen And Ciało Gabinet Tlenoterapii I Modelowanie Sylwetki

Odwiedzający Tlen & Ciało wśród wielu usług w celu odnowy biologicznej i regeneracji ciała mogą uzyskać równowagę poprzez poddanie się masażowi Rollshaper, który relaksuje, ujędrnia ciało, stymuluje pracę układu krążenia, likwiduje cellulit, pozbywa się uciążliwych obrzęków. Klient dostosowuje nacisk i intensywność działania urządzenia do swoich potrzeb. Dwie stacje pozwalają uczestniczyć jednocześnie dwóm osobom (można przyjść z siostrą, mamą, koleżanką itd.).