Tlen And Ciało Gabinet Tlenoterapii I Modelowanie Sylwetki

Józefa Wybickiego 47/49, Toruń

Do 26% zniżki na: Wieloetapowe oczyszczanie wodorowe w firmie Tlen And Ciało

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny URODA25. Termin: 29.3.
Użyj kodu

Wyróżniki

Pracujemy na nowoczesnych urządzeniach i profesjonalnych kosmetykach wysokiej jakości.

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Jeden zabieg wieloetapowego oczyszczania wodorowego (7w1)

Jeden zabieg wieloetapowego oczyszczania wodorowego (7w1). Nowoczesne oczyszczanie wodorowe to obecnie jeden z najskuteczniejszych zabiegów oczyszczających, dających efekt oczyszczenia, wygładzenia, liftingu i głębokiego nawilżenia. Wieloetapowy system zabiegu pozwala rozwiązać wiele problemów skóry. Cera po zabiegu odzyskuje blask, jest dogłębnie oczyszczona i nawilżona, co zdecydowanie przyczynia się do opóźnienia procesu starzenia skóry.

1.Oczyszczanie wodorowe 2.Peeling kawitacyjny 3.Infuzja tlenowa 4.Fala radiowa bipolarna 5.Ultradźwięki 6.Masaż zimną głowicą 7.Maska LED 

Dwa zabiegi wieloetapowego oczyszczania wodorowego ( 7w1)

Dwa zabiegi wieloetapowego oczyszczania wodorowego (7w1). Nowoczesne oczyszczanie wodorowe to obecnie jeden z najskuteczniejszych zabiegów oczyszczających, dających efekt oczyszczenia, wygładzenia, liftingu i głębokiego nawilżenia. Wieloetapowy system zabiegu pozwala rozwiązać wiele problemów skóry. Cera po zabiegu odzyskuje blask, jest dogłębnie oczyszczona i nawilżona, co zdecydowanie przyczynia się do opóźnienia procesu starzenia skóry.

1.Oczyszczanie wodorowe 2.Peeling kawitacyjny 3.Infuzja tlenowa 4.Fala radiowa bipolarna 5.Ultradźwięki 6.Masaż zimną głowicą 7.Maska LED 

Trzy zabiegi wieloetapowego oczyszczania wodorowego ( 7w1)

Trzy zabiegi wieloetapowego oczyszczania wodorowego (7w1). Nowoczesne oczyszczanie wodorowe to obecnie jeden z najskuteczniejszych zabiegów oczyszczających, dających efekt oczyszczenia, wygładzenia, liftingu i głębokiego nawilżenia. Wieloetapowy system zabiegu pozwala rozwiązać wiele problemów skóry. Cera po zabiegu odzyskuje blask, jest dogłębnie oczyszczona i nawilżona, co zdecydowanie przyczynia się do opóźnienia procesu starzenia skóry.

1.Oczyszczanie wodorowe 2.Peeling kawitacyjny 3.Infuzja tlenowa 4.Fala radiowa bipolarna 5.Ultradźwięki 6.Masaż zimną głowicą 7.Maska LED 

Wybierz spośród dostępnych 60- lub 90-minutowych zabiegów masażu, podczas których wykwalifikowani terapeuci dostosowują swoją technikę do potrzeb klienta w celu zmniejszenia napięcia mięśni i zapewnienia relaksacji.

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 572 346 002. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Tlen And Ciało Gabinet Tlenoterapii I Modelowanie Sylwetki

Odwiedzający Tlen & Ciało wśród wielu usług w celu odnowy biologicznej i regeneracji ciała mogą uzyskać równowagę poprzez poddanie się masażowi Rollshaper, który relaksuje, ujędrnia ciało, stymuluje pracę układu krążenia, likwiduje cellulit, pozbywa się uciążliwych obrzęków. Klient dostosowuje nacisk i intensywność działania urządzenia do swoich potrzeb. Dwie stacje pozwalają uczestniczyć jednocześnie dwóm osobom (można przyjść z siostrą, mamą, koleżanką itd.).