zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem ZNIZKA. Dziś koniec.

Tlen And Ciało Gabinet Tlenoterapii I Modelowanie Sylwetki

Józefa Wybickiego 47/49, Toruń

Do 34% zniżki na: Masaż - drenaż limfatyczny w firmie Tlen And Ciało Gabinet Tlenoterapii I Modelowanie Sylwetki

Wybierz opcję

Wyróżniki

Nielimitowane godziny pracy. Indywidualne podejście do klienta. Zabieg w komfortowym zaciszu. Parking.

O tej ofercie

30-minutowy masaż uciskowy z podczerwienią (limfodrenaż) likwidujący obrzęki i problemy układu krążenia

W ofercie 30- minutowy masaż uciskowy ( limfodrenaż ) całego ciała

Korzyści:

- relaksuje, likwiduje cellulit i obrzęki ;usuwa nadmiar wody i oczyszcza z nadmiaru toksyn; przyspiesza przemianę materii ; ujędrnia ciało, usuwa problemy krążeniowe

60-minutowy masaż uciskowy (limfodrenaż) likwidujący obrzęki i problemy układu krążenia

W ofercie 60- minutowy masaż uciskowy ( limfodrenaż ) z podczerwienią i ogrzewaniem ciała.

Korzyści:

- relaksuje, likwiduje cellulit i obrzęki ;usuwa nadmiar wody i oczyszcza z nadmiaru toksyn; przyspiesza przemianę materii ; ujędrnia ciało, usuwa problemy krążeniowe

Masaż dostosowany jest indywidualnie do potrzeb lub schorzeń każdego klienta. Zabieg nadaje się dla osób z problemami krążenia, dla sportowców w celu regeneracji mięśni a także dla poprawienia samopoczucia i ujędrnienia skóry.Niweluje obrzęki i opuchliznę.Wspomaga pracę układu limfatycznego.Ujędrnia skórę, redukuje cellulit.

Warunki

Zabieg nie jest wykonywany w przypadku ran otwartych lub zakaźnych chorób skóry. 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 572 346 002. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Po przybyciu pokaż wydrukowany groupon. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Groupon ważny tylko dla zakupionej opcji. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Liczba wizyt, podczas których należy wykorzystać groupon: 1.

Tlen And Ciało Gabinet Tlenoterapii I Modelowanie Sylwetki

Odwiedzający Tlen & Ciało wśród wielu usług w celu odnowy biologicznej i regeneracji ciała mogą uzyskać równowagę poprzez poddanie się masażowi Rollshaper ,który relaksuje, ujędrnia ciało ,stymuluje pracę układu krążenia , likwiduje cellulit, pozbywa się uciążliwych obrzęków. Klient dostosowuje nacisk i intensywność działania urządzenia do swoich potrzeb. Dwie stacje pozwalają uczestniczyć jednocześnie dwóm osobom (można przyjść z siostrą, mamą, koleżanką itd.).