zamknij
Użyj kodu APKA i uzyskaj do 25% zniżki. Dziś koniec. Niektóre oferty mogą być wykluczone z promocji.
Najlepsze z Groupon

The Glam Studio

Plac Konstytucji 1 Hotel MDM, Warszawa

Strzyżenie i modelowanie (29,99 zł) z regeneracją lub koloryzacją (99,99 zł) oraz więcej opcji w The Glam Studio

Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób na odświeżenie wizerunku dzięki skróceniu włosów, regenerację zniszczonych końcówek lub całkowitą metamorfozę z koloryzacją

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
J
Joanna
2 Oceny2 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
lipiec 30, 2022
Stanowczo odradzam. Najgorsze miejsce w jakim byłam. Pani fryzjerka krzywo obcięła włosy. A prosiłam tylko o skrócenie o kilka centymetrów. Obsługa nie miła. Całkowity brak kontaktu, nie odbierają telefonów,(mimo iż brak klientów na miejscu-bylam osobiście) nie odpisują na maila. Jedyna opcja kontaktu/zapisu to przyjść osobiście. Wizyta kilkakrotnie przekładana. Odradzam każdemu kto szanuje swój czas.
L
Liliana
4 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
maj 19, 2022
Pani Kinga,fryzjerka,koniecznie powinna iść na kolejny kurs fryzjerski,bo nie ma pojęcia o tym jak powinno się strzyc włosy Nie mam ich niestety wiele,ale dobry fryzjer stara się tak je obciąć, aby tego specjalnie nie podkreślać. wspomniana pani Kinga,albo zrobiła to specjalnie, czyli ostrzygła mnie prawie na łyso,albo nie ma pojęcia o fryzjerstwie.wiecej tam nie pójdę,innych ostrzegam
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
G
Guest
2 Oceny2 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
luty 23, 2022
Wszystko ok
V
VIktoriia
3 Oceny3 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
luty 5, 2022
Usunęli wszystkie moje negatywne komentarze! Proszę o zwrot kosztów, po tym jak przenieśli mi 2 razy wizytę!
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
K
Katarzyna
4 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 26, 2021
Profesjonalnie i w miłej atmosferze! Pani fryzjerka zna się na robocie i jest absolutnie urocza. Polecam!
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • oferta dotyczy włosów do ramion
  • dopłata do włosów dłuższych: 20 zł (płatne na miejscu)
  • koloryzacja dotyczy jednego koloru włosów, nie obejmuje koloryzacji typu ombre, sombre, baleyage oraz koloryzacji wymagającej wcześniejszego rozjaśnienia włosów

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 4 przekazać jako prezent.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwość wymiany grouponu na bon upominkowy. Dla pierwszych 200 klientek -50% na wszystkie zabiegi po okazaniu grouponu. Realizacja usługi będzie możliwa po zdjęciu restrykcji rządowych. Infolinia i recepcja Partnera jest cały czas do Państwa dyspozycji i w każdym momencie można umówić się na wizyte od poniedziałku do piątku w godz 9-21. W momencie rozliczenia grouponu, maja Państwo zagwarantowana możliwość skorzystania z usługi w okresie do 6-ciu miesięcy .
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. Plac Konstytucji 1 Hotel MDM 536 390 725 od poniedziałku do piątku w godz 9-17. Zmiana lub odwołanie rezerwacji (tel. lub przez SMS) z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Z uwagi na duże zainteresowanie, przed dokonaniem zakupu należy upewnić się odnośnie terminu wizyty i czasu oczekiwania np: telefonicznie 536 390 725 lub droga mailową: kontakt@theglamstudio.pl. O kolejności wizyty decyduje kolejność zgłoszeń, na wizytę w godzinach popołudniowych lub w weekend czas oczekiwania wydłużony.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

The Glam Studio

Salon oferuje swoim klientom bogaty wybór zabiegów pielęgnujących i kosmetycznych. Oferta The Glam Studio to m.in. laserowy peeling węglowy, mezoterapia igłowa, depilacja laserowa. Dodatkowo na miejscu skorzystać można z wieloetapowej pielęgnacji twarzy, szyi oraz dekoltu.