zamknij
Do 30% zniżki od ceny sprzedaży na urodę i fajne aktywności z kodem CYBER. Dziś koniec.

Thai World Spa

ul. Rynkowa 146, Przeźmierowo

Tajskie masaże: tradycyjny, olejkami, kamieniami lub refleksologia w Thai World Spa (do -51%)

Wybierz opcję
Ponad 40 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Bogata oferta tajskich masaży, wykonywanych przez wykwalifikowane masażystki z Tajlandii to sposób na relaks i ukojenie zmysłów

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
R
Ryszard
109 Oceny76 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 10, 2022
Bardzo przyjemnie
R
Ryszard
109 Oceny76 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 9, 2022
Bardzo przyjemnie
P
paulina
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 31, 2022
Było super. Polecam
M
Marek
11 Oceny8 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 6, 2022
Czyste i pachnące miejsce. Masaż olejem kokosowym bardzo przyjemny. Masażystka Nukan profesjonalna i uśmiechnięta, zna się na rzeczy :) Polecam!

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 48-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 690 126 236. Maks. limit grouponów do kupienia i wykorzystania przez 1 osobę: 1. 1 osoba może tylko 1 raz skorzystać z grouponu. Zakupiony drugi i kolejny groupon przez tę samą osobę nie będzie ważny i klient nie zostanie obsłużony. Przed dokonaniem zakupu należy się dokładnie zapoznać się z warunkami dotyczącymi oferty. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Thai World Spa

Położony w Przeźmierowie gabinet oferuje swoim klientom liczne tajskie masaże oraz zabiegi spa. W Thai World Spa wykorzystywane są oryginalne, pochodzące bezpośrednio z Tajlandii oleje, kosmetyki oraz inne komponenty do masażu. Na miejscu zdecydować się można m.in. na tradycyjny tajski masaż, refleksologię twarzy i głowy, masaż masłem shea.