Thai World Spa

Smolna 38/4, Warszawa

Klasyczny masaż tajski lub olejkami aromatycznymi z refleksologią w Thai World Spa

Wybierz opcję
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Sposób na dogłębny relaks, zmniejszenie stresu, redukcję napięć mięśniowych, rozluźnienie stawów i ścięgien, pobudzenie układu krwionośnego

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
O
Olga
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 3, 2022
Jeżeli zamawiać wizytę w j.angielskim przez salon spa to wszystko jest sprawnie i pomyślnie. Jeżeli korzystać z pomocy osoby polsko mówiącej niestety, nie obejdzie się bez błędów. Nie wiem dla czego...
Ł
Łukasz
17 Oceny13 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 18, 2022
Świetny masaż, obsługa na bardzo wysokim poziomie, termin zarezerwowałem praktycznie na kolejny dzień, a był to weekend. Polecam i mam nadzieję, że wrócę.
K
Kasia
3 Oceny2 opinie
Rating of 2 out of 5 stars
sierpień 9, 2022
Pan przy umawianiu bardzo nie miły, z grouponu umawia jedynie na godzinę 11, czego nie ma kupując ofertę. Sam masaż bardzo przyjemny.
K
Kasia
3 Oceny2 opinie
Rating of 2 out of 5 stars
sierpień 9, 2022
Przy umawianiu, osoba kupująca z grouponu traktowana jest jak gorsza, pan bardzo nie miły, na informacje że kupiłam groupony dla 2 osób usłyszałam ze nie ma czegoś takiego. Trzeba dokładnie dobierać słowa-„dwa grupony”, w ogłoszeniu nie ma, że z grouponu przyjmują tylko o godzinie 11. Później nie jest możliwe. Poza tym sam masaż tajski wykonany bardzo dobrze.
E
EWA
5 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
sierpień 5, 2022
Niestety mój kupon przepadł gdyż moim zdaniem zostałam zapisana nie w tym terminie który zgłaszałam telefonicznie W okropny upał udałam się do Thai World Spa i odeszłam z kwitkiem zlana potem
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 48-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 881 188 199 (w godz. 13-20) lub 881 401 301 (tylko w wyjątkowych przypadkach w godz. 18-21). Oferta wyłączona z kodów promocyjnych i dodatkowych zniżek Groupon. Przy zakupie 2 grouponów (1 dla siebie i 1 na prezent) brak możliwości realizacji w jednym czasie. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Thai World Spa

Mieszczący się w samym centrum Warszawy salon specjalizuje się w wykonywaniu masażu tajskiego. Korzenie firmy prowadzą aż do Tajlandii, skąd pochodzi właścicielka salonu. Zebrała ona zespół wykwalifikowanych masażystek, które szlifowały swoje umiejętności nie tylko w Tajlandii, ale m.in. w Chinach i Emiratach Arabskich. Oprócz relaksujących masaży na miejscu dostępne są rozbudowane pakiety spa, które obejmują nie tylko ciało, ale i twarz.