zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem ZNIZKA. Dziś koniec.

Termy Krakowskie

Reymonta 20, Kraków

Bilet 3-godzinny lub bez limitu czasowego do Termy Krakowskie Błonia (do -21%)

Wybierz opcję
Ponad 100 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Okazja, by zaznać odrobiny relaksu w saunach, grocie solnej, jacuzzi lub na basenie oraz wypoczywalni i zadbać przy okazji o samopoczucie

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
M
Maciek
3 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
grudzień 15, 2021
Najlepsze miejsce w Krakowie do poproawnego saunowania. Jak ktoś pisze komentarz że nie poleca bo nie mógł korzystać w kąpielówkach to wgl nie poiwninen się wypowiadać o saunach bo nie ma pojęcia o zasadach korzystania z takich miejsc.
K
Katarzyna
7 Oceny7 opinie
Rating of 4 out of 5 stars
listopad 30, 2021
Ciekawe miejsce. Wymaga jeszcze udoskonaleń.
A
Andrzej
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 16, 2021
Najlepsza opcja jesli nie ma się MultiSporta :)
P
Paulina
1 Oceny1 opinie
Rating of 2 out of 5 stars
listopad 15, 2021
Nie opłaca się brać gruponu na 3 H - po godzinie nie ma już co robić. 3 czynne sauny + "grota" solna i tyle... w jacuzzi zimna woda a basen bardzo mały. Myślę że jest wiele dużo lepszych miejsc do saunowania.
M
Marcin
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
październik 8, 2021
Nie polecam. Miejsce dla golasów, niemiła obsługa. Pan nas wyrzucił bo nie chcieliśmy zdjąć kąpielówek.
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

 • w ofercie: bilety wstępu do Term Krakowskie Błonia
 • godziny otwarcia: pon.-pt. 15-23, weekend 12-23

 • przykładowe atrakcje na terenie:
  • sauna sucha Panorama
  • sauna fińska Arena
  • sauna sucha Ognista
  • łaźnia Hammam Turecki
  • strefa schładzania
  • grota solna
  • basen
  • jacuzzi

Więcej informacji dostępnych tutaj

Warunki

1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Rezerwacja nie jest wymagana, na miejscu wystarczy okazać groupon. Po dokonaniu wymiany grouponu na bilet nie ma możliwości dokonania zwrotu przez klienta. Przed dokonaniem zakupu klient ma obowiązek zapoznać się z regulaminem Term (https://www.termykrakowskie.pl/o-firmie/#Regulaminy). Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Groupon ważny do 30/09/2022 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Termy Krakowskie

Kojące zabiegi, relaksujące masaże i regenerujące wizyty w saunie dostępne są dla każdego, kto spragniony jest odpoczynku i odprężenia. W Termach Krakowskich dostępne są liczne atrakcje, wliczając w to sauny (m.in. infrared, bio, ognista), groty solne, hammamy tureckie, jacuzzi czy strefy schładzania. Na terenie obiektów dostępne są również baseny oraz strefy do wypoczynku z leżakami. Warto wspomnieć, że Termy Krakowskie organizują seanse saunowe prowadzone przez doświadczonych saunamistrzów.