Teatr Piasku Online: widowisko „Opowieści Wielkanocne” za 19 zł

Teatr Piasku Online

Wybierz opcję

Wyróżniki

Wyjątkowa okazja, by w zaciszu swego domu przenieść się na scenę teatru i cieszyć się wysokiej jakości odbiorem widowiska online

O tej ofercie

Groupon Bilety: Wydarzenia, Koncerty, Spektakle

Oferta

Inne spektakle Teatru Piasku dostępne na groupon.pl:

Dodatkowe informacje:

  • Jeden dostęp upoważnia do odtworzenia wydarzenia na jednym urządzeniu.
  • W dniu wydarzenia na godzinę przed transmisją zostanie włączony zegar odmierzający czas do rozpoczęcia transmisji.
  • Zalogowanie się na transmisję będzie możliwe w dniu wydarzenia na 40 minut przed rozpoczęciem spektaklu, aby można było w tym czasie sprawdzić połączenie internetowe.
  • Na spektakl można logować się wielokrotnie, używając otrzymanych kodów, ale pod warunkiem, że będzie to na tym samym urządzeniu, na którym nastąpi pierwsze logowanie.
  • Spektakl będzie dostępny do ponownego obejrzenia do północy dnia następnego, ale ponowne zalogowanie się będzie możliwe tylko na urządzeniu, na którym nastąpi pierwsze logowanie.

„Opowieści Wielkanocne”

Dostęp do spektaklu online to wyjątkowa okazja, by przeżyć niezapomniane chwile w gronie rodziny i znajomych, oglądając transmitowaną na żywo sztukę. „Opowieści Wielkanocne” to malowane piaskiem przedstawienie, które pozwoli poczuć czar Wielkiej Nocy.

Teatr Piasku

Za pośrednictwem portalu można na ekranach swoich komputerów i telewizorów na żywo obejrzeć wiele spektakli i koncertów Teatru Piasku Tetiany Galitsyny. Dzięki temu widzowie mogą przenieść się w świat ulubionych baśni i bajek bez konieczności wychodzenia z domu. Prezentowane historie to nie tylko niezwykłe animacje z użyciem piasku lub wody, ale także barwna gra aktorska i nastrojowa muzyka.

Warunki

Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Sposób realizacji:
- należy wejść na stronę online.teatrpiasku.pl,
- na liście wydarzeń należy odszukać zakupiony na Grouponie spektakl,
- po odnalezieniu wydarzenia, należy kliknąć przycisk „Przejdź do transmisji" (nastąpi przekierowanie na stronę do zalogowania się do transmisji),
- w pole „kod biletu" należy wpisać kod grouponu (nie należy uzupełniać pól „e-mail" i „hasło"),
- po wpisaniu kodu grouponu należy kliknąć przycisk „wejdź", znajdujący się obok pola „kod biletu" (nastąpi przekierowanie do strony, na której będzie transmitowane wydarzenie),
- u góry strony wyświetli się okno do filmu, w którym pojawi się zegar odliczający czas do rozpoczęcia transmisji (jest on uruchamiany na godzinę przed rozpoczęciem transmisji), a po zakończeniu odliczania, rozpocznie się transmisja.
Uwaga: jeśli po zalogowaniu nie wyświetla się okienko z odliczającym zegarem, najprawdopodobniej jest ono blokowane przez AdBlocka lub inny program tego typu (jest to wtyczka do przeglądarki, blokująca reklamy i wyskakujące okienka) w przeglądarce, dlatego należy go wyłączyć na czas oglądania wydarzenia i odświeżyć stronę. Jeśli to nie pomoże, zaleca się kontakt.
Dodatkowe informacje: w dniu wydarzenia, na godzinę przed transmisją, zostanie włączony zegar odmierzający czas do rozpoczęcia transmisji. Zalogowanie się na transmisję będzie możliwe w dniu wydarzenia na 40 minut przed rozpoczęciem spektaklu, aby możliwe było w tym czasie sprawdzenie połączenia internetowego. Na spektakl można logować się wielokrotnie, używając kodu grouponu, pod warunkiem, że odbędzie to na tym samym urządzeniu, na którym nastąpi pierwsze logowanie. Spektakl będzie dostępny do ponownego obejrzenia do północy dnia następnego.
Ograniczenia: 1 dostęp upoważnia do odtworzenia wydarzenia na 1 urządzeniu. 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: Groupon ważny do 05.04.2021.

Teatr Piasku Online