Brak nowych powiadomień

Ul. Krakowska 41, Kraków

Od 59,99 zł: bilety na wybrany spektakl w Teatrze Nowym (do -45%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

W ramach repertuaru m.in. „Samobójca”, „My z ZMP”, „Moskwa Pietuszki”,„Casting”, „Lubiewo”

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

Bilety na wybrany spektakl

  • 59,99 zł zamiast 100 zł za 2 bilety,
  • 84,99 zł zamiast 150 zł za 3 bilety,
  • 109,99 zł zamiast 200 zł za 4 bilety.

W repertuarze m.in.:

„Samobójca”

Związek Radziecki. Późne lata 20-te. Pozbawiony pracy i jakichkolwiek życiowych podniet Siemion Siemionowicz Podsiekalnikow zaczyna głośno rozmyślać o samobójstwie. Początkowy strach, jaki ta deklaracja budzi w jego najbliższym otoczeniu, sprawia z czasem że Sienia staje się bohaterem masowej wyobraźni, a coraz więcej osób z jego otoczenia w jego bohaterskiej, samobójczej śmierci widzi szansę własnego awansu społecznego i politycznego.

„Lubiewo”

Starzejący się homoseksualiści: on- Patrycja i on-Lukrecja, którzy w latach swojej świetności „polowały” w parku na heteroseksualnych mężczyzn, zostają zamknięci w swojej przeszłości w starym gomułkowskim bloku. Nieustannie toczą opowieści o AIDS, które zbierało pierwsze żniwo wśród ich przyjaciół, kiedy wolna Polska otworzyła swe granice, o seksualnych przygodach w parku, o rosyjskich żołnierzach stacjonujących w komunistycznej Polsce…

„Pokój do wynajęcia”

Pełna surrealizmu, komedia o miłości i bliskości we współczesnym świecie. Rozmowa dwójki bohaterów staje się początkiem dyskusji o relacjach i emocjach. W ich dywagacjach pojawia się obraz człowieka, który pragnie odnaleźć swoje miejsce w świecie. Tytuł spektaklu jest więc metaforą, w której pokój oznacza ludzkie wnętrze, zaś jego wynajęcie jest tak naprawdę jego wypełnieniem, wypełnieniem sensem życia.

„My z ZMP”

Opowieść o organizacji przełomu lat 40 i 50 ubiegłego wieku. Do jej szeregów należało wówczas niemal 100% uczniów i studentów zaś jej przesłaniem było: ”Od młodych ludzi zależy przyszłość naszego kraju, przyszłość socjalizmu, który młode pokolenie przeobrazi w powszechny dobrobyt i powszechne szczęście”. 

„Moskwa Pietuszki”

Opowieść na granicy rockowego koncertu i spektaklu wg. poematu Wieniedikta Jerofiejewa. W jej trakcie, widzowie wspólnie z aktorami przyjrzą się smutnemu obrazowi współczesnego, uzależnionego od alkoholu narodu rosyjskiego.

„Casting”

Przedstawienie oparte na ruchu i niespełnionym trójkącie miłosnym: troje aktorów, bez pracy, trzy relacje. On kocha ją. Ona kocha jego. Ale on kocha jego. Spektakl grany w języku słowackim z polskimi napisami

Aktualny repertuar dostępny tutaj:

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 2 groupony.
Realizacja: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany i wymień na bilet. Dowolne miejsca do wyboru na sali. 
Kasy są otwarte 1 godz. przed spektaklem. Groupony należy wymienić najpóźniej 15 min przed spektaklem.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 12 426 45 06 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Teatr Nowy w Krakowie

Założony w 2006 roku teatr tworzy grupa młodych artystów i absolwentów krakowskich uczelni. Wspólnymi siłami popularyzują najnowszą dramaturgię, produkują spektakle teatralne, umożliwiają debiuty sceniczne, aktorskie i reżyserskie. Teatr Nowy w Krakowie miał przyjemność współpracować z wybitnymi twórcami i postaciami, wśród których można wymienić m.in. Bogdana Hussakowskiego, Pawła Sanakiewicza, Sonię Bohosiewicz, Daniela Olbrychskiego czy Piotra Cyrwusa.