Najlepsze z Groupon

Szyfoniera

2 lokalizacji

Brafitting i 20% zniżki na cały asortyment Szyfoniery za 19,99 zł (zamiast 40 zł)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Szyfoniera to sklep z bielizną, gdzie brafitterka doradza, jak prawidłowo dopasować stanik

O tej ofercie

Oferta

  • 19,99 zł zamiast 40 zł za brafitting (30-minutową, spersonalizowaną usługę doboru bielizny) oraz 20-procentowy rabat na cały asortyment.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 507 096 326. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Szyfoniera

W Szyfonierze, najstarszym łódzkim sklepie oferującym usługę brafittingu, kobiety mogą zadbać o komfort ciała, kupując dopasowaną bieliznę. Na wieszakach dumnie prezentują się koronkowe, satynowe i jedwabne komplety w różnych wzorach i kolorach, a także stroje kąpielowe. Pośród biustonoszy znaleźć można modele miękkie, typu push-up i usztywniane, a nad właściwym wyborem czuwa brafitterka, która doradza i pokazuje, jak właściwie dobierać stanik, aby odpowiednio podtrzymać, zaokrąglić i unieść piersi.

Warto dodać, że specjalistki z Szyfoniery prowadziły warsztaty w Studiu Kreowania Wizerunku Anny Mikulskiej oraz wykład na Politechnice Łódzkiej w ramach Festiwalu Zdrowia i Urody odnośnie brafittingu. Szyfoniera brała też udział w cyklu imprez „Łódź Miastem Kobiet” i w targach „Kobieta w Wielkim Mieście”, a biustonosze z Szyfoniery można było zobaczyć m.in. w spektaklu teatralnym pt. „Gorące Lato w Oklahomie” w Teatrze Jaracza.