Brak nowych powiadomień

Szkoła Nurkowania ScubaLibre

Termalna 1, Poznań

Program PADI „Odkryj nurkowanie” od 99,99 zł w Szkole Nurkowania ScubaLibre

Wybierz opcję

Wyróżniki

Gratka dla osób, które marzą o nurkowaniu i chcą rozpocząć swoją podwodna przygodę pod okiem profesjonalistów

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
T
Tomás
12 Oceny3 reviews
lipiec 20, 2019
Had a great time! Michal made sure I understood everything as I do not speak Polish fluently. My wife wife’s first dive went well as well and we both had a great experience. Totally recommend them!
P
Patrycja
2 Oceny1 reviews
czerwiec 28, 2019
Grupon kupiłam w ramach prezentu urodzinowego dla narzeczonego. On był bardzo zadowolony, ja chyba jeszcze bardziej. Bardzo, bardzo profesjonalni i mili instruktorzy. Nawet dla bojących się nurkowania. Wszystko można robić w swoim tempie, bez spiny. Kurs dostosowany do użytkownika, rodzaj ćwiczeń pod wodą również. Goraco polecam!
M
Michał
2 Oceny1 reviews
czerwiec 27, 2019
Polecam kazdemu. Magiczne doświadczenie!

O tej ofercie

Szczegóły:

  • w ofercie program PADI „Odkryj nurkowanie”
  • więcej informacji dostępnych tutaj

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Do końca sierpnia brak możliwości realizacji, ze względu na zamknięty basen.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Program do wykorzystania w każdy wtorek w godz.19:30-21:30 na Termach Maltańskich. Klient pokrywa koszt wejścia na basen (2 godz. w cenie 18 zł/os).
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 728 584 197 z podaniem kodu zabezpieczającego w ciągu 14 dni od daty zakupu. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Szkoła Nurkowania ScubaLibre

ScubaLibre to przede wszystkim Szkoła Nurkowania organizująca rekreacyjne kursy nurkowania w systemie PADI. Prowadzone są tu szkolenia od stopnia podstawowego Open Water Diver do profesjonalnego Divemaster. Ponadto organizowane są wyjazdy nurkowe w kraju i za granicę. Firma współpracuje z bazami w Polsce, Egipcie, Chorwacji oraz we Włoszech. Pomaga w doborze i zakupie sprzętu, polecając najkorzystniejsze oferty. Organizuje weekendowe wyjazdy w najlepsze nurkowe miejsca (m.in. Łagów Lubuski oraz Kamieniołom Piechcin). Firma nurkowaniem zajmuje się blisko 10 lat. Pracownicy posiadają liczne certyfikaty i szkolą w jednej z największych organizacji zrzeszającej instruktorów nurkowania PADI (Professional Association of Diving Instructors).

Więcej informacji dostępnych na Facebooku.