zamknij
Do 20% zniżki od ceny sprzedaży na urodę i fajne aktywności z kodem TANIEJ. Jutro koniec.

Sushi TU TAJ

pl. Kilińskiego 1, pawilion 11, Szczecin

Zestawy sushi na wynos: 9 kompozycji dla nawet 6 osób w Sushi TU TAJ (do -18%)

Wybierz opcję
Ponad 40 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Różnorodne kompozycje w zestawach, np. maki z awokado, mango i ogórków, tempura tuna, nigiri z łososiem, ebi roll, bonito, krewetki

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj kuchni: japońska
  • skład oferty: zestawy sushi
  • oferta ważna: na wynos + dodatkowa opłata 10 zł za patyczki, sos, imbir, wasabi, opakowanie (płatne na miejscu)

Warunki

Dodatkowa opłata za opakowanie, wasabi, sos, patyczki, imbir (płatne na miejscu) w wysokości 10 zł. Groupon można zrealizować na wynos. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 690 107 502. Dni i godziny otwarcia lokalu: wtorek-czwartek i niedziela: 12-20, piątek-sobota: 12-21. . Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Sushi TU TAJ

Zlokalizowany w Szczecinie lokal specjalizuje się w przysmakach kuchni japońskiej. Na miejscu serwowane są różnorodne kawałki sushi dobrane w pieczołowicie skomponowane zestawy. W menu Sushi TU TAJ do wyboru są np. maki z mango, awokado i krabem, gorąca tempura z łososiem i tuńczykiem, wegetariańskie futomaki, nigiri z krewetką.

Więcej informacji na Facebooku.