Brak nowych powiadomień

Super Aikido

3 lokalizacji

Aikido: miesięczny karnet na zajęcia (8 wejść) za 69,99 zł i więcej opcji w szkole Super Aikido – 3 lokalizacje

Wybierz opcję

Wyróżniki

Dzieci i młodzież ćwicząc Aikido nabierają sprawności, stają się odważne, uczą się koncentracji, samodyscypliny, kontrolowania emocji

O tej ofercie

Wybierz 1 z 2 opcji

Zajęcia z aikido:

  • 69,99 zł za miesięczny karnet (8 wejść na zajęcia)
  • 129,99 zł za 2-miesięczny karnet (16 wejść na zajęcia)

Aikido to rodzaj treningu odpowiedniego zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn w każdej grupie wiekowej. Ta sztuka walki pomaga opanować podstawy obrony przy wykorzystaniu siły przeciwnika. W praktyce oznacza to szereg zejść z linii ataku, dźwigni, rzutów czy uderzeń we wrażliwe miejsca ciała.

Zajęcia obejmują także naukę elementów innych sztuk walki czy też walk z drewnianym mieczem, kijem i nożem. Ćwiczenia aikido to nie tylko nauka samoobrony, bowiem uczestnicy pracują nad koncentracją, relaksem psychofizycznym czy też kondycją swojego ciała.

Więcej informacji dotyczących treningu znaleźć można tutaj.

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany, a na nim kod zabezpieczający. Oferta skierowana tylko dla nowych klientów.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 784 120 520.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Super Aikido

Założona przez Marcina Velinov Sensei 6 DAN Aikido i Mirosława Przybylskiego Sensei 4 DAN Aikido. Szkoła sztuk walki i samoobrony jest jedną z pierwszych szkół aikido stylu Mistrza Hirokazu Kobayashi O'Sensei w Warszawie, będącego ostatnim uczniem twórcy tej dyscypliny. Akademia posiada dwie placówki: w Warszawie i w Lublinie. Oprócz standardowych zajęć organizowane są też obozy (letnie i zimowe), zarówno dla adeptów szkoły, jak i całych rodzin. Jest to jedna z pierwszych szkół Aikido, która prowadzi także Akademię Rozwoju Osobistego dla dzieci oraz seminaria z japońskich negocjacji dla wszystkich uczestników. Jedną z ciekawostek naszej szkoły Aikido jest fakt, że i Marcin Velinov Sensei 6 DAN pracował jako dubler Stevena Seagala Shihan 7 DAN.