Brak nowych powiadomień

Studio Urody Szmytka Ewelina

Waryńskiego 51, Bydgoszcz

Manicure klasyczny lub hybrydowy za 34,99 zł w Studiu Urody Szmytka Ewelina w Bydgoszczy (zamiast 60 zł)

Wybierz opcję
Ponad 10+ odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Wybrana stylizacja to sposób na nadanie paznokciom eleganckiego wyglądu lub dodanie wyrazu dzięki malowaniu trwałym lakierem hybrydowym

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania zabiegu: ok. 60 min
  • dopłata do zdjęcia lakieru hybrydowego: 15 zł
  • możliwość umawiania wizyty przez SMS
  • godziny wizyty indywidualnie ustalane

Warto wiedzieć

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 792 008 726. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym.

Studio Urody Szmytka Ewelina

Zlokalizowany w Bydgoszczy gabinet kosmetyczny to miejsce, gdzie można zadbać nie tylko o lepszy wygląd, ale i kondycję. Studio Urody Szmytka Ewelina specjalizuje się w pielęgnacji dłoni i stóp, zabiegach parafinowych oraz stylizacji paznokci różnymi metodami. Na miejscu można również zadbać o oprawę oczu decydując się na hennę i przedłużanie rzęs lub makijaż permanentny. Dopełnieniem oferty są zajęcia na trampolinach, fitness i joga.