Studio Urody Manufaktura Piękna

ul. Romualda 3, Kielce

Do 51% zniżki na: Zabieg falami radiowymi w firmie Studio Urody Manufaktura Piękna

Wybierz opcję

Wyróżniki

;)

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Zabieg na twarz, szyję i dekolt - fale RF

     Fale radiowe, czyli lifting bez skalpela. Wykorzystujemy je w kosmetologii w zabiegach nieinwazyjnego odmładzania skóry oraz redukcji tkanki tłuszczowej. 

Wskazania do zabiegu:

- ujędrnienie struktury skóry

- zmniejszenie przebarwień

- zmniejszenie „worków” pod oczami i „kurzych łapek”

Polecamy od 4 do 8 sesji zabiegowych, w zależności od kondycji skóry i miejsca zabiegowego. 

Fale radiowe na ciało - uda, pośladki

Fale radiowe na ciało to jeden z najskuteczniejszych zabiegów ujędrniajacych.

Rewelacyjnie redukuje cellulit.

Zaleca się serię 5-10 zabiegów 

.

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 510 340 731. 1 osoba może kupić i wykorzystać 1 groupon. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Studio Urody Manufaktura Piękna

Zlokalizowany w Kielcach salon kosmetyczny stara się spełnić marzenia o piękniejszym wyglądzie. Stara się to osiągnąć skupiając uwagę na jakości, kreatywności, elastyczności oraz wykorzystując duże doświadczenie w branży. Kompleksowa oferta Studia Urody Manufaktura Piękna obejmuje pielęgnację dłoni i stóp, stylizację paznokci oraz oprawy oczu, depilację, zabiegi na twarz i masaże. Ofertę dopełniają usługi fryzjerskie. Warto dodać, ze firma jest autoryzowanym salonem marki Vistoria Vynn.