Studio Pięknego Ciała

ul. Urzędnicza 27, Kraków

Wyszczuplająca elektrostymulacja w Studiu Pięknego Ciała

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Promo Code ZIMA. Ends 3.12.
Użyj kodu

Wyróżniki

30-minutowy zabieg daje podobne efekty, jak 2 godziny intensywnej gimnastyki czy ćwiczeń na siłowni

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
G
Grażyna
9 Oceny7 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
5 dni temu
Bardzo miła obsługa. Usługa wykonana perfekcyjnie
M
Monika
7 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
maj 2, 2022
Według cennika w salonie wartość zabiegów jest inna niż oficjalna cena podana na Grouponie, od której nalicza się zniżkę. Panie przeładowane obowiązkami - nie miał kto zdjąć ze mnie całego osprzętu po zabiegu. Gdy udało się kogoś zawołać, to dowiedziałam się na pierwszej wizycie, że odpiąć mogę się sama, bo przecież prądu już nie ma, a tak w ogóle to mam szczęście, że ktoś przyszedł, bo wszystkie panie maja teraz zabiegi. Na drugiej wizycie żartobliwie spytałam, czy mam się rozpiąć sama, ale dowiedziałam się, że nie, przyjdzie koleżanka, sprawdzi, czy wszystko ok, a po zabiegu odepnie kabelki. Oczywiście nikt nie przyszedł, obsłużyłam się sama. Pani, która mnie przyjęła, siedziała na recepcji. dowiedziałam się, że są wszystkie bardzo zajęte i "tak to już tam jest". Z ostatniego zabiegu zrezygnowałam. Nie był to miło spędzony czas w salonie kosmetycznym.
O
Ofelia
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
marzec 18, 2022
Byłam w wielu salonach, ale ten ma zdecydowanie najmilszą obsługę! Panie są wspaniałe, bardzo pomocne i rozwiążą każdą sprawę. Każda wizyta w bardzo przyjemnej i profesjonalnej atmosferze. Polecam!
A
Agnieszka
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 3, 2021
Wszystko ok, dziekuje bardzo
J
Joanna
14 Oceny5 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 21, 2021
Usługa wykonana profesjonalnie, wszystkim polecam ten gabinet.
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj zabiegu: elektrostymulacja
  • partie ciała do wyboru: ramiona, brzuch i boczki, biust, uda, łydki, pośladki

Podczas elektrostymulacji impulsy elektryczne płynące przez elektrody dowolnie rozłożone na ciele zmuszają mięśnie do wykonywania 11200 ruchów na godzinę. W efekcie brzuch staje się bardziej płaski, uda zaś szczuplejsze i przyspiesza się przemiana materii. Dodatkowo dochodzi do redukcji cellulitu i zwiększenia cyrkulacji krwi.

Aparat, którym wykonuje się zabieg, wyposażony jest w 24 elektrody o różnych kształtach. Moc przepływu prądu dobierana jest indywidualnie. Przygotowanie do zabiegu lub specjalne ubranie nie są wymagane.

Szczegółowe informacje o zabiegu dostępne tutaj.

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 666 133 122 lub (12) 423 44 55 lub online tylko poprzez stronę http://480e9aab.booksy.com z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. Rezerwacja złożona w inny sposób nie zostanie przyjęta. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Studio Pięknego Ciała

Salon specjalizuje się w profesjonalnym modelowaniu sylwetki, ale w ofercie znajdują się także zabiegi pielęgnacyjne dla dłoni, stóp i całego ciała. Dla wygody klientów gabinet udostępnia przestrzeń 150 m² oraz jasne, klimatyzowane pokoje zabiegowe. Na miejscu znajduje się także duża sala ćwiczeń z TV, na której można korzystać z maszyn wspomagających odchudzanie: Vacu Well, Turbo Sonic, Fit Roll, a także siłowni. Ponadto, oczekując na zabieg, warto napić się kawy w przestronnym holu, a w okresie letnim – w ogródku.