Studio Figura Wrocław Tarnogaj

ul. Gazowa 86, Wrocław

Pakiety zabiegów liposukcji ultradźwiękowej na brzuch lub uda w Studiu Figura Wrocław Tarnogaj

Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób na zmniejszenie tkanki tłuszczowej, redukcję cellulitu, usprawnienie przemiany materii w komórkach i wymodelowanie sylwetki

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj zabiegu: liposukcja ultradźwiękowa
  • partie ciała do wyboru: brzuch lub uda (tył)

Liposukcja ultradźwiękowa dzięki wykorzystaniu ultradźwięków stanowi alternatywę dla zabiegów chirurgii estetycznej i tradycyjnych metod walki z tkanką tłuszczową oraz cellulitem.

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 577 055 099. Oferta skierowana tylko do nowych klientów (takich, którzy nie korzystali jeszcze z usług żadnego Studio Figura). Dni i godziny otwarcia studia: pon.-pt. 9-21, sob. 9-14. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Studio Figura Wrocław Tarnogaj

Zlokalizowane we Wrocławiu studio należy do sieci gabinetów Studia Figura, które na terenie całego kraju oferują kompleksowe programy odchudzania i modelowania sylwetki. W dedykowanych paniom salonach panuje miła i kobieca atmosfera, dzięki czemu klientki mogą poczuć się swobodnie. Na podstawie szczegółowego wywiadu specjaliści dobierają odpowiednie zabiegi oraz ustalany jest plan dietetyczny, który może pomóc osiągnąć ustalone cele. Dostępne na miejscu specjalistyczne stacje treningowe (Vacu Shaper, Swan Shaper, Roll Shaper, rower poziomy) oraz zabiegowe są w stanie zadbać o smukłą sylwetkę i poziom kondycji fizycznej, co poprawić może komfort życia i zdrowia. Poza indywidualnie dobranymi programami treningowo-zabiegowymi w strefie fitness Studio Figura Wrocław Tarnogaj podzielone jest na strefę wellness, a dodatkowo oferuje zabiegi kosmetologii estetycznej.