zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem NIEDZIELA. Dziś koniec.

Strefa Terapii ''Relaxare''

Topolowa 24, Dąbrowa Górnicza

Do 42% zniżki na: Hydromasaż w firmie Strefa Terapii ''Relaxare''

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Promo Code NIEDZIELA. Ends 2.10.
Użyj kodu
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

100% relaksu – hydromasaż jest pozytywnie oceniany ze względu na przyjemne odczucia oraz wiele terapeutycznych właściwości.

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
J
Jadwiga
27 Oceny26 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
czerwiec 12, 2022
Zabieg w komorze vacustyler (pompa ssąca) jest bardzo skuteczny dla zmęczonego kręgosłupa, szczególnie lędźwiowego i stawów biodrowych. Komora hiperbaryczna jest świetnym relaksem. Obsługa życzliwa i profesjonalna. Zawitam tam ponownie.
A
Anna
11 Oceny8 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
kwiecień 22, 2022
Polecam zabieg i miejsce.
R
Ryszard
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
luty 7, 2022
Polecam
A
Arkadiusz
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
luty 3, 2022
Polecam w 100%. Miła obsługa.
J
Janina
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 28, 2022
przemiła i pomocna obsługa, polecam w 100%
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

30 minut hydromasażu na sucho

Niezwykle przyjemny, relaksujący 30-minutowy masaż na najbardziej zaawansowanym technologicznie łóżku do hydromasażu przy dźwiękach śpiewu ptaków lub muzyki japońskiej. 100% relaksu i odprężenia.

Możliwość wyboru trybu i intensywności masażu oraz części ciała, na którą masaż ma być ukierunkowany.

60 minut hydromasażu na sucho

Niezwykle przyjemny, relaksujący 60-minutowy masaż na najbardziej zaawansowanym technologicznie łóżku do hydromasażu przy dźwiękach śpiewu ptaków lub muzyki japońskiej. 100% relaksu i odprężenia.

Możliwość wyboru trybu i intensywności masażu oraz części ciała, na którą masaż ma być ukierunkowany.

Łagodzi bóle kręgosłupa, mięśni i stawów, poprawia krążenie, zmniejsza obrzęki, przyśpiesza metabolizm, poprawia samopoczucie, pobudza i dodaje energii. Zaawansowane technologicznie łóżko japońskiej produkcji wyposażone jest w cztery dysze masujące, co znacząco zwiększa możliwości masażu. Cztery dysze od spodu masują ciało wodą o temperaturze ok. 35°C, co dodatkowo pozwala rozluźnić się mięśniom. Łóżko ma status produktu medycznego i już po kilku seansach czuć wyraźne efekty terapeutyczne. Masaż odbywa się bez konieczności rozbierania, w intymnej atmosferze przy dźwiękach śpiewu ptaków lub muzyki japońskiej.

Łóżko posiada czujnik do wykrywania głowy oraz poduszki powietrzne na stopy. Sensor wykrywa ułożenie głowy i automatycznie rozpoznaje pożądane obszary masażu, a dzięki stabilizacji stóp dysze mogą precyzyjnie masować łydki i uda. Poduszki powietrzne dodatkowo utrzymują prawidłowo ułożenie całego ciała i redukują ruchy głowy. Aquatizer posiada 7 trybów masażu, a intensywność można regulować na 6 poziomach.

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 606 200 901. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Strefa Terapii ''Relaxare''

Strefa Terapii Relaxare – nasz gabinet oferuje usługi związane z tlenoterapią hiperbaryczną, vacustyler (technologia opracowana przez NASA, stosowana w medycynie kosmicznej, oparta na wytwarzaniu regulowanego, przerywanego podciśnienia – nowoczesna technologicznie innowacja w leczeniu i profilaktyce chorób nóg i układu krążenia), magnetoterapią (nowoczesny aparat do terapii zmiennym polem magnetycznym niskiej częstotliwości w dużych dawkach do 100 mT), terapią jonami ujemnymi tlenu oraz hydromasażem na sucho na zaawansowanym technologicznie łóżku japońskiej produkcji Aquatizer QZ-240. Nasze urządzenia wspomagają procesy rehabilitacji, odnowy biologicznej, poprawy wydolności i wytrzymałości organizmu, zmniejszają tzw. zakwaszenia mięśni. Pozwalają skrócić czas regeneracji po ciężkim treningu oraz wrócić do pełnej dyspozycji po urazach i kontuzjach. Urządzenia te są bardzo popularne wśród sportowców i często wykorzystywane przez m.in. skoczków narciarskich, biegaczy narciarskich, kolarzy, piłkarzy czy siatkarzy.