Strefa Skoków

Skokowa 18, Przylep - Zielona Góra

Skok spadochronowy w tandemie (od 650 zł) z filmem (od 750 zł) i więcej z firmą Strefa Skoków

Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja by doświadczyć uczucia swobodnego spadania z prędkością przekraczającą 200km/godz.

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

W ramach oferty:

  • szkolenie spadochronowe
  • przed skokiem - 25 - 30 minut lotu samolotem GA-8 Airvan lub AN-2 na wysokość ponad 3000 m
  • 35-45 sekund swobodnego spadania z prędkością ponad 200 km/h
  • 5-10 minut lotu na spadochronie w czasie którego uczestnik może samodzielnie sterować spadochronem
  • wypożyczenie kombinezonu, gogli
  • unikatowy certyfikat potwierdzający wykonanie skoku spadochronowego w tandemie

Regulamin dostępny jest tutaj

Film simple to film nagrywany z kamery umieszczonej „na tandemie” albo na ręce instruktora lub u pasażera.

Na czym polega skok ze spadochronem?

Skok wykonywany jest z samolotu, z wysokości kilku tysięcy metrów i pozwala na własnej skórze doświadczyć momentu wolnego spadania. W trakcie wykonywania skoku w tandemie, pasażer jest przypięty do instruktora i znajduje się pod jego opieką od początku do końca. Obecność doświadczonego skoczka pozwala czerpać jak najwięcej z tej atrakcji, nie tylko podziwiając widoki, ale także doświadczając niczym nieskrępowanej, podniebnej swobody.

Taki skok to okazja by przełamać wewnętrzne ograniczenia i spróbować czegoś nowego. Skok z wysokości pod okiem profesjonalisty pomoże przezwyciężyć obawy przed nieznanym i spróbować zaufać samemu sobie – tym bardziej, że nad wszystkim będzie czuwał ktoś, kto zadba o bezpieczeństwo oraz komfort.

Organizator posiada wszystko co potrzebne i niezbędne do wykonania skoku spadochronowego: kombinezony, kaski, okulary. W dzień skoku najlepiej ubrać się w coś wygodnego (np. odzież sportową), tak by czuć się komfortowo po założeniu specjalnej uprzęży spadochronowej.

Warunki

Groupon ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 4 przekazać jako prezent. .Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Przed zakupem należy zapoznać się z regulaminem skoków. Skok odbywa się od kwietnia do października - co roku. Zakupu można dokonywać cały rok, ale realizacja jest tylko w w/w miesiącach.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W dzień skoku najlepiej ubrać się w coś wygodnego (np. odzież sportową), tak by czuć się komfortowo po założeniu specjalnej uprzęży spadochronowej.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 532 817 544 z podaniem kodu zabezpieczającego.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Strefa Skoków

Specjalizacją firmy jest wykonywanie skoków spadochronowych na terenie kilku miast Polski. Nad bezpieczeństwem skoków czuwa doświadczony i wykwalifikowany zespół instruktorów, który pomoże również w odpowiednim przygotowaniu do tej emocjonującej przygody. Oprócz standardowego skoku, uczestnik może zdecydować się na usługę filmowania i zdjęć, która pozwoli zachować wspomnienia na długie lata.

Strefa spadochronowa mieści się na lotnisku Aeroklubu Ziemi Lubuskiej w Przylepie. To właśnie tam przeprowadzane są skoki spadochronowe w tandemie z samolotu Airvan GA-8 , który wznosi się na wysokość ponad 3000 metrów nad ziemią. Dodatkowo, na terenie obiektu można skorzystać z noclegu w lotniskowym hotelu, restauracji, stadniny koni i innych atrakcji.