SkinDerm

Broniewskiego 1, Bydgoszcz

Makijaż permanentny brwi metodą microblading za 199,99 zł w SkinDerm w Bydgoszczy

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny APKA25. Termin: 23.3.
Użyj kodu
Ponad 30 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Okazja, by podkreślić oprawę oczu o każdej porze dnia i nocy bez konieczności wykonywania klasycznego makijażu

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • metoda: microblading
  • korekta po około miesiącu dodatkowo płatna zgodnie z cennikiem.
  • znieczulenie: dodatkowo płatne 50 zł

Metoda piórkowa (microblading): metoda, w której przy użyciu tzw. piórka, odwzorowuje się wygląd włosków. Zabieg ten pozwala uzyskać bardzo naturalny efekt.

  • czas trwania zabiegu: ok. 2 godziny
  • wskazania: dla kobiet, które oczekują delikatnego i naturalnego efektu. Metoda ta również zalecana osobom po chemioterapii oraz nieposiadającym własnych brwi
  • czas trwania efektów: ok. 1 rok

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 530 402 303. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

SkinDerm

W bydgoskim gabinecie można zatrzymać czas, by cieszyć się pięknym ciałem i młodo wyglądającą skórą. Dzieje się tak za sprawą odmładzających zabiegów, które nie tylko usuną przebarwienia i zlikwidują zmiany potrądzikowe, ale również poprawią owal twarzy i napięcie skóry, wygładzając zmarszczki i kurze łapki. Na miejscu można zatem poddać się fotoodmładzaniu i liftingowi bez skalpela czy też fotodepilacji.