Śląskie Centrum Opieki Medycznej

Chopina 7, Katowice

Do 40% zniżki na Wypełnienie stomatologiczne w Stomatologia Katowice

Wybierz opcję

Wyróżniki

Kompleksowe leczenie stomatologiczne w przyjaznych cenach w centrum Katowic.

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
R
robert
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
luty 15, 2022
Super ,Polecam

O tej ofercie

Skaling i piaskowanie

W ofercie wykonanie higienizacji jamy ustnej: skaling i piaskowanie.

Wypełnienie zębowe

W ofercie wykonanie wypełnienia.

Wybielanie lampą LED obu łuków zębowych

W ofercie wybielanie obu łuków zębowych lampą LED.

Fluoryzacja

W ofercie pełna fluoryzacja zębów.

Usługa wykonywana w ustalonym w rejestracji gabinetu terminie, w godzinach pracy gabinetu.

Warunki

W przypadku rezerwacji dokonanej za pośrednictwem Groupon można dokonać jej modyfikacji lub anulacji do 2 godz. przed rozpoczęciem wizyty. Po upływie tego czasu rezerwacji nie można zmienić i nie przysługuje zwrot gotówki. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 577 244 096. Konsultacja w cenie; w przypadku braku kwalifikacji do zabiegu następuje pełny zwrot kosztów. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Śląskie Centrum Opieki Medycznej

Leczymy bez ukrytych kosztów i na jasnych zasadach. Przyjmujemy również dzieci, oferujemy Państwu profesjonalną opiekę stomatologiczną, dostęp do nowoczesnych metod leczenia oraz szybkie terminy wizyt w przystępnych cenach. Sprawdź, jak niedroga może być stomatologia w centrum miasta. Płać tylko za leczenie, a nie zbędne dodatki!