zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem START. 25% zniżki 16-22.
Najlepsze z Groupon

Stomapol

Myśliborska 18/1 lok. 44, Warszawa (Białołęka)

Wybielanie zębów: laserowe lub nakładkowe za 299 zł w Stomapol

Wybierz opcję
Do 25% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Promo Code START. Ends 1.10.
Użyj kodu

Wyróżniki

Wybrana metoda wybielania zębów pozwala poprawić wygląd uśmiechu, co może dodać uroku i pewności siebie

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
E
Efka
2 Oceny2 opinie
Rating of 4 out of 5 stars
wrzesień 13, 2022
Pani wykonująca miła. Jednak zabieg nie dla mnie. 1.5 h z buzią poddana żelami itp..i osoby wrażliwe będzie boleć. Mnie boli. Nawet jak mówię boli. Następnym razem wybiorę nakładki.
R
Renata
4 Oceny3 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
marzec 21, 2022
Bardzo polecam zabieg, który wykonywała Panie Martę. Bardzo profesjonalne i miłe podejście do Klienta. Efekt bardzo pozytywny.
M
MAGDALENA
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 10, 2022
Jestem bardzo zadowolona z zabiegu wybielania zębów. Bardzo miła pani stomatolog i wyjątkowo profesjonalna
D
Dorota
2 Oceny1 opinie
Rating of 3 out of 5 stars
maj 25, 2021
Bardzo przemiła Pani wykonująca zabieg wybielania, wszystko tłumaczy co robi. Niestety gdybym miała zapłacić regularną cenę były by to stracone pieniądze gdyż w moim przypadku nie widać efektów zabiegu, może są odrobine jaśniejsze ale nie takiego efektu oczekiwałam po tym zabiegu.
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
M
Michał
3 Oceny3 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
kwiecień 27, 2021
Efekt widoczny, Pani bardzo miła.
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • liczba zabiegów, po których efekt jest widoczny: 1
  • liczba zalecanych zabiegów: 3
  • specjalista wykonujący zabieg: lekarz/ lekarz stażysta/ higienistka pod okiem lekarza

  • podczas zabiegów użyty będzie renomowany produkt włoski
  • konsultacja w cenie

Wybielanie nakładkowe: odlew 2 łuków + 2 x żel wybielający

Metoda polega na zastosowaniu specjalnego żelu, którego składniki uwalniają atomy tlenu, co prowadzi do wybielenia przebarwień. Podczas pierwszej wizyty pobierane są wyciski, które pozwalają na wykonanie specjalnych, indywidualnych dla każdego pacjenta nakładek na zęby. Przezroczysta i wygodna nakładka dopasowana jest do kształtu zębów. W trakcie drugiej wizyty lekarz stomatolog wydaje nakładkę i strzykawki z żelem oraz wyjaśnia, w jaki sposób używać zestawu.

  • w cenie 1 strzykawka 3 ml żelu 18% produkcji włoskiej
  • 60% rabatu na drugą strzykawkę o pojemności 3 ml (koszt po rabacie 30 zł)

Wybielanie laserowe: żel + akcelerator bieli i laser diodowy (3 sesje po 20 min)

Metoda polega na naniesieniu na zęby żelu, który aktywuje laser diodowy. Dzięki temu można uzyskać pożądany efekt w przeciągu 60 minut.

  • sesje realizowane podczas tej samej wizyty
  • zabieg może powodować dyskomfort, w przypadku dużej wrażliwości aplikacja środka łagodzącego stanowi dodatkowy koszt 50 zł
  • zęby zostaną wypolerowane przed zabiegiem lub wypiaskowane miękka krzemionką

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 2 przekazać jako prezent.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwość łączenia zabiegów. Gabinet zastrzega sobie prawo od odstąpienia od zabiegu z powodów przeciwwskazań medycznych d/t procedur wybielania. Pacjenci powinni pamiętać iż zabieg wybielania jest skuteczniejszy po wcześniejszym usunięciu osadów i kamienia.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 22 394 70 75 w godz. 9-18. Czas wizyty ustalany jest zgodnie z harmonogramem przyjęć uzależnionym od wolnych terminów. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Stomapol

Gabinet prowadzi leczenie według zaleceń WCMID (The Word Congress of Minimal Invasive Dentistry), niezależnej międzynarodowej organizacji skupiającej najlepszych specjalistów z całego świata. Specjalizuje się w stomatologii rekonstrukcyjnej i estetycznej (jako jedna z niewielu placówek w Polsce oferuje zabiegi przy użyciu najwyższej klasy kompozytów Renamel, których używa ponad 95% członków American Academy of Esthetc Dentistry). Ponadto proponuje usługi z zakresu endodoncji, stomatologii zachowawczej i profilaktycznej, chirurgii, implantacji i protetyki. Warto wiedzieć, że Stomapol pomaga również w walce z bezdechem sennym, bruksizmem i zespołem chorobowych stawów skroniowo-żuchwowych TMJ.

Gabinet od wielu lat współpracuje m.in. z kliniką ALL Denture/dental clinic Denver USA w zakresie protetyki i implantologii oraz centrami badawczymi rozwijającymi nowe technologie firm Myerson, Lang Dental i Cosmedent. Założył go lekarz stomatolog Krzysztof Polanowski, który jest autorem ponad 50 publikacji naukowych i aktywnym członkiem grupy „Editorial Science Board”, międzynarodowego magazynu stomatologicznego Dentaltown USA. Co więcej, od ponad 14 lat prowadzi szeroką działalność edukacyjną w kraju i za granicą (m.in. na Litwie, Łotwie i w USA) – występował jako prelegent podczas 70 różnorodnych wykładów i szkoleń praktycznych o tematyce protetycznej, stomatologii estetycznej i nowoczesnych trendach w profilaktyce stomatologicznej.