Brak nowych powiadomień

Winogronowa 34, Środa Śląska

Całodzienny pobyt w Średzkim Parku Wodnym ze wstępem do saun i tężni solnej dla 2 osób za 39,99 zł i więcej opcji (-41%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Wiele atrakcji: basen, bicze wodne, gejzer, leżanki podwodne, zjeżdżalnia o długości 47 m, jacuzzi, brodzik dla dzieci, saunarium i więcej

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

całodzienny pobyt w Średzkim Parku Wodnym wraz z saunami i tężnią solną

  • 39,99 zł zamiast 68 zł za wejście dla 2 osób,
  • 59,99 zł zamiast 102 zł za wejście dla 3 osób,
  • 79,99 zł zamiast 136 zł za wejście dla 4 osób.

Warto wiedzieć

Groupon ważny do 21.08.2016 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 6 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon. 
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Obowiązuje strój kąpielowy przylegający do ciała – zakaz spodenek z kieszeniami. Dla klientów, którzy skorzystali z oferty, jednorazowo lunch (zupa + drugie danie) w promocyjnej cenie w Aqua-Barze za 15,50 zł (od osoby). Promocja ważna tylko w dniu realizacji grouponu (paragon będzie miał specjalne oznaczenie, które umożliwi skorzystanie z promocji). Przed przybyciem należy sprawdzić, czy obiekt jest czynny. Rezerwacja nie jest wymagana. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Średzki Park Wodny

Główną atrakcją jednego z najbardziej nowoczesnych obiektów sportowo-rekreacyjnych na Dolnym Śląsku jest basen, w którym z powodzeniem zanurzają się zaawansowani i początkujący pływacy. Z myślą o tych ostatnich ośrodek oferuje dodatkowo lekcje pływania i aqua aerobik.

Ponieważ pływanie wymaga wzmocnienia nóg i zwiększenia wydolności organizmu, w ośrodku funkcjonuje również siłownia wyposażona w sprzęt do treningu crossfitowego, aerobowego i obwodowego, m.in. bieżnie, orbitreki, rowerki renomowanych marek, w tym Hes i York. Osoby, które zapomniały czepka, okularów, ręcznika, klapek, stroju kąpielowego czy zabawek, powinny skierować swoje kroki do bogato wyposażonego sklepu Aquasport.

Po intensywnym wysiłku można odprężyć mięśnie w jacuzzi lub zregenerować je podczas masażu bądź w saunarium, gdzie znajdują się sauna sucha, parowa, ziołowa i tężnia solna, jak też zaspokoić wilczy apetyt w restauracji Aqua-Bar – serwowane są tam codziennie inne zestawy obiadowe.