Slow Room

Sójki 1, Strzelce

Warsztat wytwarzania mydła od 50 zł w Slow Room (do -50%)

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny ZIMA. Termin: 1.2.
Użyj kodu

Wyróżniki

Wszystkie składniki i materiały pochodzą z ekologicznych, certyfikowanych źródeł.

O tej ofercie

Warsztat skomponuj swoje mydło

Lubimy to co naturalne i prawdziwe... zapraszam Cię do samodzielnego skomponowania mydła dla siebie lub bliskiej osoby... sama zadecydujesz jakie właściwości – m.in. oczyszczające, nawilżające lub pillingujące; zapachy – np. owocowe, kwiatowe lub zupełnie wyjątkowe jak np. poranna kawa; kolory – oczywiście tylko naturalnie kolorowe glinki bez żadnych sztucznych barwników; znajdą się w twoim kosmetyku, który może przybrać wedle uznania kształt klasycznej kostki lub bardziej wyszukany: elfa, sukienki czy nawet baranka 

Warsztat skomponuj sobie własne mydło – online

Spotkamy się w zależności od potrzeb raz lub dwa za pośrednictwem programu Skype – wszystkie wybrane materiały przesyłam do Ciebie kurierem.

Lubimy to co naturalne i prawdziwe... zapraszam Cię do samodzielnego skomponowania mydła dla siebie lub bliskiej osoby... sama zadecydujesz jakie właściwości – m.in. oczyszczające, nawilżające lub pillingujące; zapachy – np. owocowe, kwiatowe lub zupełnie wyjątkowe jak np. poranna kawa; kolory – oczywiście tylko naturalnie kolorowe glinki bez żadnych sztucznych barwników; znajdą się w twoim kosmetyku.

Warsztat atrakcyjny również dla dzieci – tylko pod opieką rodzica. 

Szczegóły:

  • czas trwania zajęć stacjonarnych: około 3 godz.
  • czas trwania zajęć online: łącznie około 3 godz. (dwa spotkania po około 1,5 godz. z przerwą na otrzymanie kurierem produktów)

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 12-godz. wyprzedzeniem 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. lub e-mail albo SMS: 608 309 758 | filledelaroi@gmail.com. Warsztaty online: spotkania odbywają się w zależności od potrzeb klienta (raz lub dwa razy) za pośrednictwem programu Skype. Wszystkie wybrane materiały potrzebne do stworzenia mydła są przesyłane kurierem do klienta. Klient umawia się indywidualnie w dogodnym dla siebie terminie. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Slow Room

„Zatrzymaj się na chwilę” – to nasze motto. Pragniemy, by każdy korzystający z naszych usług (czy to zabiegów pielęgnacyjnych czy warsztatów) poczuł się tu wyjątkowo zaopiekowany. Czas, który chcemy Wam ofiarować, to czas skupienia tylko i wyłącznie na Was. Slow Room jest miejscem bez pośpiechu z holistycznym podejściem do piękna. Proszę miej to na uwadze, umów się na spokojnie i delektuj się czasem spędzonym tutaj.