zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem START. 25% zniżki 16-22.

Sky Camp Spadochronowy Klub Sportowy

Pobiedziska, Lotnisko Bednary

Skok ze spadochronem w tandemie ze zdjęciami i filmem dla 1 osoby w Spadochronowym Klubie Sportowym Sky Camp

Wybierz opcję
Ponad 60 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Skok ze spadochronem w tandemie z możliwością uwiecznienia na zdjęciach i filmie to dobry pomysł na prezent dla osoby spragnionej emocji

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
I
Iwona
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 20, 2021
Super prezent. Wszystko odbyło się profesjonalnie, polecam
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 9, 2021
Poprostu brak słów na opisanie wrażeń. Meeega frajda dla poszukujących adrenaliny. Profesjonalizm ludzi którzy od momentu podpisania deklaracji aż do wylądowania na ziemi daje poczucie bezpieczeństwa. Skok w tandemie z tymi zadowolonymi ze swojej pracy skoczkami daje super przeżycie i zostaje w pamięci na całe lata. Dziękuję SkyCamp za spełnienie marzenia💪🖐️👌
H
Hanna
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
sierpień 24, 2021
Profesjonalnie, bezpiecznie. Cudowne przeżycie!
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
sierpień 2, 2021
Super atmosfera!!!

O tej ofercie

Szczegóły:

  • w ofercie skok spadochronowy z wysokości 4000 m z prędkością 200 km/h trwający prawie minutę
  • opcjonalnie: zdjęcia (drukowane) i film (przekazywany za pośrednictwem linku, spod którego można go pobrać na płytę CD lub zgrać na pendrive)

Skok odbywa się z profesjonalnym, w pełni wykwalifikowanym instruktorem. Dla chętnych w ramach wykupionego skoku odbywa się również wstępne szkolenie teoretyczne przygotowujące do kursu spadochronowego oraz nauka składania spadochronu.

Warunki

Maks. waga uczestnika: 100 kg. Min. wzrost uczestnika: 121 cm. Przeciwwskazania: epilepsja. Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 730 528 528. Osoby niepełnoletnie mogą skakać za zgodą rodzica lub prawnego opiekuna. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 10. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 5. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 12 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W przypadku odwołania rezerwacji z powodu niekorzystnych warunków pogodowych lub z przyczyn technicznych – zostanie zaproponowany inny termin. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Sky Camp Spadochronowy Klub Sportowy

Ośrodek założyli fani spadochroniarstwa, którzy chcieli podzielić się z innymi radością płynącą ze skoków z 4000 metrów. W każdym sezonie wykonują ponad 15000 skoków, z czego prawie 3000 odbywa się w tandemie (z instruktorem) z wykorzystaniem renomowanego sprzętu spadochronowego. Gwarantuje to doświadczenie i wysoką jakość usług szkoleniowych i tandemowych. Ośrodek może poszczycić się certyfikatem przyznanym przez Urząd Lotnictwa Cywilnego, który uprawnia do prowadzenia szkoleń spadochronowych w pełnym zakresie – od skoczka spadochronowego (PJ) do instruktora spadochronowego z uprawnieniami tandemowymi i AFF. Sky Camp realizuje skoki na lotnisku w Bednarach (około 30 min od centrum Poznania).