zamknij
Do 30% zniżki na urodę i fajne aktywności z kodem 2W1. Dziś koniec.

Sky Camp Spadochronowy Klub Sportowy

Pobiedziska, Lotnisko Bednary

Skok ze spadochronem w tandemie dla 1 osoby od 749,99 zł i więcej w Sky Camp Spadochronowym Klubie Sportowym

Wybierz opcję

Wyróżniki

Skok ze spadochronem w tandemie z możliwością uwiecznienia chwil na zdjęciach i filmie to dobry pomysł na prezent dla bliskiej osoby

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
I
Iwona
1 Oceny1 reviews
3 dni temu
Super prezent. Wszystko odbyło się profesjonalnie, polecam
G
Guest
1 Oceny1 reviews
wrzesień 9, 2021
Poprostu brak słów na opisanie wrażeń. Meeega frajda dla poszukujących adrenaliny. Profesjonalizm ludzi którzy od momentu podpisania deklaracji aż do wylądowania na ziemi daje poczucie bezpieczeństwa. Skok w tandemie z tymi zadowolonymi ze swojej pracy skoczkami daje super przeżycie i zostaje w pamięci na całe lata. Dziękuję SkyCamp za spełnienie marzenia💪🖐️👌
H
Hanna
1 Oceny1 reviews
sierpień 24, 2021
Profesjonalnie, bezpiecznie. Cudowne przeżycie!
G
Guest
1 Oceny1 reviews
sierpień 2, 2021
Super atmosfera!!!
G
Guest
1 Oceny1 reviews
sierpień 30, 2020
To było super!!! Pierwszy skok,TYLE EMOCYJ!!! Polecam.
J
Julia
sierpień 16, 2020
Rewelacja !!!! Polecam Super ekipa
N
Natalia
1 Oceny1 reviews
sierpień 11, 2020
Super zabawa, świetni instruktorzy !! :) z pewnością jeszcze wrócę :D
I
Iza
1 Oceny1 reviews
sierpień 3, 2020
Najlepsza rzecz jaką można zrobić w życiu! Przeżycie nie do opisania. Ekipa spisała się na 200%, tworząc świetną atmosferę. Polecam!!
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

Film jest przekazywany za pośrednictwem linku, spod którego film można pobrać.

Skok odbywa się z profesjonalnym, w pełni wykwalifikowanym instruktorem z wysokości 4000 m. Dla chętnych w ramach wykupionego skoku odbywa się również wstępne szkolenie teoretyczne przygotowujące do kursu spadochronowego oraz nauka składania spadochronu.

Warunki

Przeciwwskazania: osoby o wadze powyżej 100 kg, epilepsja. . Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 730 528 528. Osoby niepełnoletnie mogą skakać za zgodą rodzica lub prawnego opiekuna (wzrost powyżej 120 cm). Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 10. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 5. Groupon ważny przez 12 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W przypadku odwołania rezerwacji z powodu niekorzystnych warunków pogodowych lub z przyczyn technicznych – zostanie zaproponowany inny termin.

Sky Camp Spadochronowy Klub Sportowy

Ośrodek założyli fani spadochroniarstwa, którzy chcieli podzielić się z innymi radością płynącą ze skoków z 4000 metrów. W każdym sezonie wykonują ponad 15000 skoków, z czego prawie 3000 odbywa się w tandemie (z instruktorem) z wykorzystaniem renomowanego sprzętu spadochronowego. Gwarantuje to doświadczenie i wysoką jakość usług szkoleniowych i tandemowych. Ośrodek może poszczycić się certyfikatem przyznanym przez Urząd Lotnictwa Cywilnego, który uprawnia do prowadzenia szkoleń spadochronowych w pełnym zakresie – od skoczka spadochronowego (PJ) do instruktora spadochronowego z uprawnieniami tandemowymi i AFF. Sky Camp realizuje skoki na lotnisku w Bednarach (około 30 min od centrum Poznania).